SEO Hizmeti
 
  

Corporent


Başlık: Corporent
Kategori: Firmalar / Araç Kiralama
PageRank:
-
Eklendi: Apr 13, 2017
Semt, Yer: Beykoz

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Corporent, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

1 günden 48 aya, 1 adetten onlarca otomobile kadar, isterseniz şoförlü, her türlü kiralama taleplerinize en hızlı şekilde yanıt vererek, sizlerin süreçte ihtiyaç duyabileceği her konuda, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizleri müşteriden çok bir partner olarak görüyor, kurumunuzun karlılığı ve etkinliğini arttırmak için sunacağımız önerilerin bizi sektörde farklı bir yere taşıyacağına inanıyoruz.

Corporent markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayıran en önemli özelliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, basit ve hızlı süreçleridir. Corporent, müşterilerin ihtiyaçları konusundan tecrübe sahibi olması sebebiyle, beklentilerin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

Markamız için seçtiğimiz renkler turuncu ve gri. Turuncu yaptığımız işe karşı içimizdeki heyecanı, gri ulaşmak istediğimiz saygınlığı sembolize ediyor. Biz otomobilleri özgürlüğün sembolü olan kuşlara benzetiyoruz. Bu sebeple logomuz bir origami kuşu. Nasıl uzun uçuşlarda kuşları, sürtünme ve hava akımını en aza indirmek, enerji tasarrufu sağlamak için V şeklinde uçan sürüler halinde görüyorsak, otomobillerinde operasyonel ve finansal süreçlerinin filo yönetimi ile çok daha avantajlı olacağına inanıyoruz.İlgili Ürün ve Hizmetler


kiralık araç, araç kiralama, günlük araç kiralama, kısa dönem araç kiralama

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Corporent Araç Kiralama

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No 444 73 75
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi Muhtar Sokak No:5 P.K. 34810 Beykoz / İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER