SEO Hizmeti
 
  

Dokay Rent A Car


Başlık: Dokay Rent A Car
Kategori: Firmalar / Araç Kiralama
PageRank:
-
Eklendi: Apr 18, 2017
Semt, Yer: Gaziemir

DOKAY Filo Kiralama, 2005 yılında günlük ve operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan DOKAY Filo Kiralama; bugün 4000'den fazla araç parkı ile sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Dokay Rent A Car olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizi çeşitli marka ve modellerden oluşan araç parkımızı sürekli bir şekilde büyüterek, kalite, güven ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda operasyonel filo kiralama sektöründe olduğu gibi günlük kiralama sektöründe de iddaalı konumumuzu koruyoruz.

Günlük Kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği 12 yıl içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. "Söz verdiysek yaparız" anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren DOKAY Rent A Car, kısa süre içerisinde Türkiye'nin lider günlük kiralama şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir.İlgili Ürün ve Hizmetler


araç kiralama,oto kiralama,rent a car

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


İzmir ve İstanbul'da Araç Kiralama

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No 444 0 250
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


Fatih Mah.1194/1 Sok.No:1A-1B Sarnıç-Gaziemir / İzmir

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER