SEO Hizmeti
 
  

Ecem Rent A Car


Başlık: Ecem Rent A Car
Kategori: Firmalar / Araç Kiralama
PageRank:
-
Eklendi: Apr 20, 2017
Semt, Yer: Bakırköy

ECEM RENT A CAR olarak tüm faaliyet alanlarımızda müşterilere en yüksek düzeyde hizmet sunma taahhüdümüz geçerlidir ve bu nedenle sürekli olarak hizmetlerimizin kalitesini artırma çabamız sürmektedir.

Müşterilerimizle telefonda ya da yüz yüze görüşmekten her zaman memnuniyet duymaktayız. Her zaman çok sıcak bir şekilde karşılanacağınızdan emin olabilirsiniz. Sürekli gelişen teknoloji; günümüzde otomobil dünyasın da güven , konfor ve şıklık ile beraber, kullanmış olduğumuz araçları bir moda haline getirmiştir.

Automotive artan teknolojinin de göstermiş olduğu gibi ayrıcalıklı ve prestijli otomobiller git gide artmaktadır. Bizde ECEM RENT A CAR olarak, zengin bir müşteri portföyüne ulaştık. Müşteri memnuniyetini ön plan da tuttuğumuz , kalabalık prosedürlerden uzak, ek kasko olmadan araç kiralamanın rahatlığını yaşatarak,müşterilerimize ayrıcalıklı ve prestijli bir hizmet vermeyi ilke ediniyoruz. hizmet sunmanın çok büyük bir iş olduğunu ve hizmetinizin de mükemmel olması gerektiği kanaatindeyiz.

İhtiyaçlarınıza değer katmak için, her markada siz dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sektörde “önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik hizmet alması için çaba göstermektedir.

Otomobil Kiralama da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü ECEM RENT A CAR ‘da bulacaksınız.İlgili Ürün ve Hizmetler


araç kiralama,oto kiralama.rent a car

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Lüks Araç Kiralama

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No +90 0212 542 55 52
GSM - Cep +90 545 712 92 52
Faks No +90 0850 333 61 28

Adres Google Harita


iNCİRLİ CAD. ZÜMRÜTEVLER SK. No:1/D BAKIRKÖY İSTANBU

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER