SEO Hizmeti
 
  

İstanbul Doğan Car Rental


Başlık: İstanbul Doğan Car Rental
Kategori: Firmalar / Araç Kiralama
PageRank:
-
Eklendi: Apr 13, 2017
Semt, Yer: İstanbul

www.dogancarrent.com, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Şirketimizin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir ve özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Image in Post Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz. Kalite politikamız, iç iletişim bölümünde belirtildiği şekilde, çalışanlara duyurulur ve çalışanlar tarafından anlaşılması sağlanır. Yönetimin gözden geçirme prosedürüne uygun olarak yapılan toplantılarda belli periyodlarla üst yönetim tarafından değerlendirilerek, gerekli ise güncellenir.İlgili Ürün ve Hizmetler


araç kiralama,oto kiralama

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Araç Kiralama

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No -
GSM - Cep 0534 825 97 23
Faks No -

Adres Google Harita


istanbul-Türkiye

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER