SEO Hizmeti
 
  

SUAK Endüstriyel Pompa ve Arıtma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti


Başlık: SUAK Endüstriyel Pompa ve Arıtma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti
Kategori: Firmalar / Çevre Sektörü
PageRank:
1/10
Eklendi: Apr 13, 2016
Semt, Yer: Ataşehir

SUAK Endüstriyel Pompa ve Arıtma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, akışkan transferi ve arıtma teknolojileri alanında kullanılan muhtelif pompalar, hava transferi için blower ve vakum pompaları başta olmak üzere ölçüm kontrol enstrümanları, difüzörler ve dezenfeksiyon sistemleri konusunda dünya markası ürün ve teknolojileri ilgili sektörlerin hizmetine sunmak üzere kurulmuştur.

Deneyimli mühendis kadrosu ile yerinde proses detaylarının belirlenmesi ve ürün seçimi hizmetlerinden başlayan; montaj, devreye alma, süpervizyon gibi hizmetleri de içeren bir kapsamda konusunda öncü uluslararası markaların ürünleri ile ilgili hizmet vermektedir.

Vizyonumuz; iş ortağı ve partner olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarında ilk tercih olmak ve kaliteden ödün vermeden hizmet etmektir.

Misyonumuz; rekabetçi ürün ve hizmetler ile iş ortaklarımıza değer katan, sürdürülebilir kazan & kazan felsefesiyle büyüme sağlamalarını destekleyen bir kurum olmaktır.

Hedefimiz ise; Türkiye üretim sektörlerine desteğini hizmet kalitesini arttırarak sürdüren, iş ortaklarının süreçlerine ve büyümelerine katkı veren, çözüm odaklı yaklaşımı ile vazgeçilmez olan bir kurum olmaktır.İlgili Ürün ve Hizmetler


Blower, Pompa, Difüzör, Dezenfekziyon

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No +90 (216) 313 03 80 (pbx)
GSM - Cep -
Faks No +90 (216) 313 03 69

Adres Google Harita


Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi D Caddesi No:242 AS 34779 Ataşehir İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com