SEO Hizmeti
 
  


Başlık: İshakoğlu Group
Kategori: Firmalar / Grup Şirketleri - Holdingler
PageRank:
-
Eklendi: Mar 3, 2016
Semt, Yer: Bayrampaşa

Firmamız 1995 yılında İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. adıyla, İstanbul Bayrampaşa'da 200 m2 kapalı alanda toz şeker paketleme faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde Gebze/Kocaeli'de bulunan 12.000 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde yıllık 50.000 ton toz şeker paketleme ve küp şeker üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır.
Firmamız %100 hijyenik ortamda, tam otomatik makinalarda ürettiği küp şeker, paket toz şekerlerini BAŞAK markasıyla ve pudra şekerlerini İSHAKOĞLU markasıyla profesyonel satış ve pazarlama kadrosu ile piyasaya sunmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin önde gelen ulusal marketlerine private label üretimi gerçekleştirmekteyiz.

2002 yılında oluşmaya başlayan lojistik filomuz ile birlikte İshakoğlu Grup şirketimizin ilk adımları atılmıştır. Bugün 40 adet çekici, 40 adet dorse ve 8 adet kamyon ile yurtiçi lojistik hizmeti sunmaktayız.
Lojistik sektöründe güvenilirliği ile ön plana çıkan firmamız yurtiçi hizmet vermektedir.

İshakoğlu Gurup 2004 yılında akaryakıt sektörünün önde gelen markalarından BP ile, 2007 yılında yine sektörün önde gelen markalarından Opet ve Aygaz ile iş ortaklığı kurarak bu sektörde hizmetlerine başlamıştır. 2013 yılı içerisinde bünyemizde bulunan Opet akaryakıt istayonunda Bosch Car Service ile hafif araç bakımı hizmetine başladık. Bugün 2 adet akaryakıt istasyonu, 2 adet toptan akaryakıt dağıtım aracımızla hizmete devam etmekteyiz.
Akaryakıt birimimizde güler yüzlü ve eğitimli personelimiz ile güvenilir hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

2012 yılı itibari ile Türkiye'nin ilk lastik üreticisi Türk Pirelli Lastikleri ana bayiliği ve Esan Akü ana bayiliği alarak satış ve servis hizmeti sunmaktayız.2015 yılında hizmete açtığımız lastik kaplama tesisi ile birlikte bugün 5.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Lastik sektöründe profesyonel satış ekibimizle ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla hizmet sunmayı amaçlamaktayız.İlgili Ürün ve Hizmetler


toz şeker

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No 0 (212) 565 20 27
GSM - Cep -
Faks No 0 (212) 612 80 97

Adres Google Harita


Kışla Cad. Emintaş Rami S.S. G Kapısı No : 87/201 Bayrampaşa / İSTANBUL

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com