SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings


 

Hizmet ve Servis Firmaları


Otomotiv Servis Ekipmanları ve Satış Sonrası Teknik Destek (Beissbarth, Bosch, Mattioli)

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Call center, call center hizmetleri, çağrı merkezi, çağrı merkezi hizmetleri, çağrı merkezleri, çağrı merkezi kurulum, çağrı merkezi kurulumu, çağrı merkezi destek.

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


su pompası ve hidrofor tamir,bakım,satış ve montaj servisi.

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Galata Servis olarak 12 yıllık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.
Klima Servisi , Kombi Servisi Ve Beyaz Eşya Servisi alanlarında falliyet gösteren firmamız teknolojik imkanları sonuna kadar kullanarak servis hizmeti vermektedir.
Servisimiz tarafından yapılan klima , kombi ve beyaz eşyalar(çamaşır makinesi, buz dolabı, bulaşım makinesi, küçük ev aletleri)

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Han Teknik Servis Hizmetleri Olarak, müşteri memnuniyeti odaklı görev anlayışıyla, sektördeki yerini kanıtlamıştır.Hedefini her zaman “ istikrarlı büyürken kalite anlayışını korumak ” olarak belirleyen firmamız, 2009 yılı itibariyle sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Han Teknik Servis Hizmetleri olarak birçok klima markalarının servis hizmetini vermekteyiz, Teknik servis ekibi sürekli aldıkları eğitimlerle, teknolojik değişiklerinin takibini yapmaktadır.Böylece tecrübeli teknik kadrosu ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizlere en ideal ve maliyetsel açıdan en uygun çözümleri sunabilmektedir.

Pompa ve Hidrofor Sistemleri konusundaki ihtiyaçlarınızın ücretsiz tespiti(keşif hizmeti),satın aldığınız ürünün ücretsiz şehiriçi sevkiyatı ve mevcut arızalarınızın süratle giderilmesi amacıyla Han Teknik İstanbul-Avrupa ve Anadolu yakalarında, 7/24 teknik servis hizmetiylede sizlerin her ihtiyacınızda , yanınızda olabilmeyi görev edinmiştir..

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir

Listemeyi .. göre sırala : Alfabetik Tarih Tıklamalar Sıra    Artan | Azalan
ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER