SEO Hizmeti
 
  

Form Endüstri Tesisleri Sanayi A.Ş.


Başlık: Form Endüstri Tesisleri Sanayi A.Ş.
Kategori: Firmalar / Isıtma ve Soğutma
PageRank:
-
Eklendi: Apr 19, 2017
Semt, Yer: Torbalı

1965 yılında kurulan ve bugün 50 yılı geride bırakan Form Şirketler Grubu, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji alanında, yaşam ve imalat kalitesini arttıracak cihazların üretim ve temini ile birlikte düzenli bakımını sağlamaktadır. Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Bursa’da ise bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun üretim faaliyetleri İzmir Pancar’daki fabrikasında sürdürülmektedir. Munters aktiviteleri Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrika ile Türkiye’ye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Klima faaliyetlerinde Merkezi Klima Sistemleri ve VRF cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, her tür binanın, fabrikaların ve alışveriş merkezlerinin cihaz teminini sağlar, kurulum ve bakım faaliyetlerini gerçekleştirir. Ayrıca güneşten elektrik elde eden Fotovoltaik sistemlerin projelendirme ve anahtar teslim kurulumunu sağlar. Paket klima cihazlarında Lennox, ısı pompalarında Climate Master, soğutma gruplarında DunhamBush, Decsa ve Clivet, VRF ürünlerinde ise Mitsubishi Heavy Industries klima sistemleriyle büyük hacimli binaların iklimlendirilmesi için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Form Şirketler Grubu, kurulduğu günden bugüne istikrarın verimlilik bilincinden geçtiğine inanıyor. Referansları arasında Migros, Arçelik, Brandium, Akasya Acıbadem Carya Golf Resort, Maxx Royal Kemer, Rixos Premium Belek, Aqua Florya AVM, Kamer Tekstil, Assan Alüminyum, Teknopark, İstinye Park AVM Özdilek, Garanti Bankası, Mall of İstanbul, Zorlu Center AVM, Terracity AVM Antalya, TEB, Eser Holding, Eclips Maslak, Ant Teras Swiss Otel, gibi prestijli projeler yer alıyor.İlgili Ürün ve Hizmetler


Merkezi Klima Sistemleri ve VRF cihazları

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Soğutma Kulesi Desca

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No 0 212 286 18 38
GSM - Cep -
Faks No 0 212 286 66 48

Adres Google Harita


Eski Büyükdere Caddesi Sümer Sok. No:3 Ayazağa Ticaret Merkezi Kat :16 MASLAK 34398 İSTANBUL

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com