SEO Hizmeti
 
  

Industrial Frigo


Başlık: Industrial Frigo
Kategori: Firmalar / Isıtma ve Soğutma
PageRank:
-
Eklendi: Apr 7, 2017
Semt, Yer: Başakşehir

1969 Yılında İtalya Brecia’da 2.500m2 lik fabrikasında üretim hayatına başlayan INDUSTRIAL FRIGO zaman içinde aynı lokasyon da üretim hacmini sürekli arttırarak 2014 yılı itibarı ile 18.500m2 kapalı alanda 180’den fazla çalışanı ile üretimlerine devam etmektedir. Endüstriyel alanda, Soğutma ve Isıtma kontrolü hakkında edinmiş olduğu bilgi ve deneyimi ile Küresel pazarda sektör liderleri arasında yer almaktadır.

Industrial Frigo & Hastek Plastik Sistemleri

Industral Frigo, Hastek Plastik sistemleri ile 2000 yılında Türkiye’de ürün ve hizmet sağlamaya başlamıştır. Hastek Plastik,Plastik sektöründeki 50 yıllık bilgi birikimi, tecrübesi ve INDUSTRIAL FRIGO’nun yüksek kaliteli soğutucuları ile çok sayıda başarılı projelere imza atmıştır. INDUSTRIAL FRIGO ve HASTEK PLASTİK SİSTEMLERİ, bu şekilde güvenli ve sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.

Ortak Misyonumuz

HASTEK PLASTİK; Sadece Soğutucu tedariğini değil, Sistemin en iyi şartlarda çalışması için gerekli altyapı konusunda da destek vermeyi bir görev olarak benimsemiştir. Bu güne kadar teslim etmiş olduğumuz yüzlerce proje ile müşterilerimize daha düşük üretim maliyetleri sunmuş olmak, durmamak üzere çıkmış olduğumuz bu yolda motivasyonumuzun kaynağını oluşturmaktadır.Sürekli İnnovasyonu, daha az enerji tüketen makineler üretmeyi ve ihtiyaç duyulan her zaman destek sunmayı ilke edinmiş INDUSTRIAL FRIGO, deneyimli ekibi, sürekli AR-GE çalışmaları ve yaptığı yatırımlar ile yeniliklerin öncüsü olup, güçlü bir çözüm ortağı olmayı kendisine görev addetmiştir. Müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti vermek ortak görevimizdir. İleri teknoloji ile üretilen Endüsriyel Sistemlerin İnnovatif ve profesyonel çözümler ile ihtiyaçlar doğrultusunda sanayinin kullanımına ve sonrasında yedek parça stoğu, teknik servis ekibi ile ihtiyaç olunan her zaman gerekli desteği sunmaktır.

Kalite Politikamız

Topluma ve Çevreye duyarlı, her zaman daha az enerji tüketimini hedefleyen sistemler ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek, en son teknolojileri yakından takip ederek, sistemlerinde bu yeniklikleri uygulayıp müşteri memnuniyetini üst düzeyde karşılamak en önemli politikasıdır. Yaptığı yenilikler ve farkındalıklarla da sektörde ki diğer firmalara öncülük etmektedir.

INDUSTRIAL FRIGO benimsemiş olduğu kalite politikası doğrultusunda her geçen gün üretmiş olduğu ürünlerin çevreye daha duyarlı olması yanında 1.3 Milyon Euro yatırım ile kendi enerji ihtiyacının da %78’inin de güneş enerjisi ile karşılayarak CO₂ üretimini azaltmaktadırİlgili Ürün ve Hizmetler


chiller,hava soğutmalı chiller,su soğutmalı chiller

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Scroll Kompresörlü Chiller 20 kw-80 kw arası ( GR2A)

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No +90 212 671 60 50
GSM - Cep -
Faks No +90 212 671 60 51

Adres Google Harita


İkitelli Org. San. Bölgesi İpkas San Sit. 10/A Blok No:8 Başakşehir - İstanbul / TÜRKİYE

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com