SEO Hizmeti
 
  

Polmak Plastik A.Ş.


Başlık: Polmak Plastik A.Ş.
Kategori: Firmalar / Isıtma ve Soğutma
PageRank:
-
Eklendi: Apr 17, 2017
Semt, Yer: Üsküdar

Polmak Plastik A.Ş. iki alanda faaliyet göstermektedir. Plastik sektöründe kendi alanlarında dünya lideri olan firmaların Türkiye temsilciliğini yürütmenin yanında özellikle plastik compouding ve boya/dolgu masterbatchleri için kendi markamız altında çift vidalı ekstrüderler üretiyoruz.

Polmak Plastik A.Ş. İstanbul'da 2009 yılında kurulmuştur. Kurulduğumzu günden bu yana ağırlıklı olarak plastik sektöründe yer alan firmalara teknik destek ve hizmet vermekteyiz. Teknik destek yanında tecrübeli ekibimizle sanayimiz için iyileştirme ve geliştirme projelerini hazırlıyoruz.

Ayrıca yeni fabrikaların kurulumu, mevcut fabrikaların taşınması, sektörle ilgili danışmanlık hizmetleride yürütmekteyiz.

Alanında dünyanın en iyi sistem ve ekipmanlarını en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmemiz için bizi arayınız.İlgili Ürün ve Hizmetler


plastik enjeksiyon makinesi, ekstrüder, yükleyici, kurutucu, dojazlayıcı, kalıp şartlandırıcı, gaz enjeksiyon, boru ekstrüderi, su altı kesim, silo, chiller, hammadde otomasyon, kırma makinası, vida kovan

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Su ile Soğutmalı Chiller Grupları

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No +90 216 492 85 10
GSM - Cep +90 532 613 83 59
Faks No +90 216 492 85 11

Adres Google Harita


elimiye İskele Cad. No.17 D.7 Başaran Apt. 34668 Üsküdar - İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com