SEO Hizmeti
 
  

Rosen Ltd.Şti


Başlık: Rosen Ltd.Şti
Kategori: Firmalar / Isıtma ve Soğutma
PageRank:
-
Eklendi: Apr 20, 2017
Semt, Yer: Menderes

Rosen Endüstriyel Soğutma,
Yerli sermaye ile 2006 yılında kurduğumuz firmamız soğutma alanında faaliyetlerine başlamıştır. Kendini sürekli geliştiren yapısı ve inşaat & beton piyasasının bu konudaki ihtiyacını fark etmesi ile birlikte beton soğutma alanında alternatif çözümler üreterek konusunda en iyi ve uzman firma olmayı başarmıştır.

Türkiye’ de soğutma ve mekanik konusunda en iyi ve tecrübeli teknisyen ve makine mühendislerini bünyesine katarak kadrosunu güçlendirmiş ve soğutma alanında uzmanlaşmıştır.

Beton soğutma alanında yüksek maliyetli uygulamalara alternatif olarak Ar-Ge çalışmaları yapmış ve maximum kapasiteli panel soğutma teknolojisini bulmuş ve patentini tescil ettirmiştir.

Rosen Endüstri, bugün dünya inşaat piyasasında kendini kanıtlamış olan Türk firmalarının çözüm ortağı olmuştur. Referans listesine Yapı Merkezi İnşaat, Becthel & Enka Joint Venture, İlci Holding, Yenigün İnşaat, Metag İnşaat, Yüksel İnşaat, Göker Makine, Ürdün Omar Abu Saad Company, Azerbaycan Accord Consturction, Fransa Colas Consturction gibi Dünya Yapı sektörünün öncü firmalarını ekleyerek bu firmaların dünya genelinde ki projelerinde beton soğutma sistemleri ile çözüm ortağı olmuştur.

Kurumsal anlamda kendisini geliştirmek adına almış olduğu ISO 9001:2008 kalite yönetim sertifikası, makineleri için almış olduğu CE uygunluk belgesi ve faydalı model belgeleri, marka tescil belgesi ile sürekli gelişen yapısı ve kalitesini artırmaya devam etmektedir.
İlgili Ürün ve Hizmetler


Chiller Sistemleri/Beton Soğutma,Buz Tesisi/Beton Soğutma,Buzlu Su Teknolojisi/Beton Soğutma

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Chiller Sistemleri / Beton Sogutma

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No +90 232 257 57 02
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


Estim Metal İşleri San. Sit. 4. cad. no:15 Kısıkköy Menderes İzmir

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com