SEO Hizmeti
 
  


Başlık: Monador Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş
Kategori: Firmalar / Kapı ve Pencere
PageRank:
-
Eklendi: Jan 8, 2017
Semt, Yer: Şişli

1988 senesinde kurulan Monador Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.ülkemizde oluşan talebi ve otomatik kapı pazarının potansiyelini erken kavrayan ve Türkiye'de bu pazarın temellerini atan lider kuruluşudur.Yola çıktığı Gilgen ve Boon Edam firmalarının günümüze değin dünyaca kabul gören üst düzey zengin ve profesyonel ürün yelpazelerini başarıyla uygulamıştır.

Firmamız inşaat sektörüne hizmet verdiği uzun yılların ,kazandırmış olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sonrasında Gilgen firması ürünlerinin patentli çalışmalarla üretimine de katkı sağlanmaya başlamıştır. Monador A.Ş. zamanla yalnızca Türkiye'de değil uluslararası arenalarda da boy göstermiş, dünyanın ilgi odağı olmuş bir çok evrensel projede yer almış ve akabinde Gilgen ile 2005 senesinde yapılan özel bir anlaşma ile Türkiye Bölge Merkez Üssü olmuştur. Anlaşma kapsamında Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbeskistan, Kırgısiztan ve Irak ülkelerinin satış, servis ve montaj yetkileri temsilciliğimize bağlanmıştır.

Döner kapı ürünlerinde dünyanın açık ara lider markası olan Boon Edam'la da firmamızın köklü ilişkileri gün geçtikçe gelişerek farklı boyutlara taşınmaya hazırlanmaktadır. Firmamız Dünya'nın en çok tercih edilen döner kapıları olan Boon Edam'ın uluslar arası 40 temsilciliği arasından en çok satış yapan bayisi olmaktan da haklı bir kıvanç duymaktadır.

Güven ve desteğinizle bizi bu günlere taşıyan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç bilir ,sizlere hizmetimizin daim olması için firmamızı geliştirmeyi her zaman öncelikli hedef olarak belirlediğimizi bilmenizi isteriz.İlgili Ürün ve Hizmetler


Otomatik Kayar Kapılar,Güvenlik Kapıları,Döner Kapılar

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Tourniket Standart Otomatik ve Manuel Döner KapıDETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No +90 (212) 216 98 18 - 5 hat
GSM - Cep -
Faks No +90 (212) 213 94 79

Adres Google Harita


Mecidiyeköy Mah. Güvenevler Sokak No: 12/A 34387 Şişli İSTANBUL / TÜRKİYE

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER