SEO Hizmeti
 
  


Başlık: Alter Makina Ticaret ve San.A.Ş
Kategori: Firmalar / Makina
PageRank:
-
Eklendi: Jul 16, 2014
Semt, Yer: Bayrampaşa

Elektrikli el aletleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kalitesi ve güveni ile dünya piyasalarında kendini ispatlamış markalı ürünlerin iç piyasaya dağıtımını sağlamaktaydı. Zaman içerisinde firma kurucularının 30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimlerini bir noktada kullanmak ihtiyacı doğmuş ve bu noktadan hareketle 2000 senesinde PROTER projesi ortaya çıkmıştır. Bu proje üzerinde gerekli altyapı ve fizibilite araştırmaları başlamış ve piyasanın ihtiyacı olan uygun fiyata kaliteli ürün prensibiyle PROTER markalı ürünlerin ithalatına başlanmıştır.

İçinde bulunduğumuz süreçte PROTER, güçlü pazarlama ağı ile, Türkiye'nin hemen hemen bütün illerindeki sektörün önde gelen firmalarına satış elemanlarıyla periyodik seyahatler düzenleyerek, ürünlerinin tanıtım ve dağıtımını sağlamaktadır.

Satış sonrası hizmetlere de önem veren firmamız Türkiye genelindeki servis ağıyla PROTER kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Saygılarımızla,İlgili Ürün ve Hizmetler


Elektrikli El Aletleri, Şarjlı Tornavida Matkaplar, Elektrikli Tornavidalar, Kırıcı - Deliciler, Taşlama Makinaları, Laminant Temizleme Makinaları

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi -
Telefon No 0212 674 34 48
GSM - Cep -
Faks No 0212 612 12 83

Adres Google Harita


Bayrampaşa

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER