SEO Hizmeti
 
  

Superabrasive Ltd.


Başlık: Superabrasive Ltd.
Kategori: Firmalar / Makina
PageRank:
-
Eklendi: Jul 31, 2013
Semt, Yer: Ataşehir

Superabrasive, merkezi Amerika’da bulunan Lavina marka beton parlatma makinaları ve her türlü elmaslı aşındırıcı ve parlatıcı pedler üreten, sektöründeki lider firmadır. Superabrasive piyasada ki tek hem beton parlatma makineleri hem de elmas kazıma ve parlatma pedleri üreten, tek üreticidir. Türkiye ve dünyada pazar lideridir. Superabrasive’in en popüler markaları Lavina Beton parlatma makinaları, QuickChange metal elmas kazıyıcılar, NATO® reçine parlatma diskleri, Calibra yarı metal elmas diskler, V-HARR® premium parlatma pedleri ve zemin bakımı temizliği ve restorasyonu için Diama-Clean™ pedlerini içerir.

Lavina concrete grinder, polished concrete, concrete polishing, Superabrasive diamond tools, Lithium silicate liquid hardener.

İlgili Ürün ve Hizmetler


Lavina Beton Parlatma makinaları, elmas pedler, lityum silikat yüzey sertleştirici, Beton tozumasını önleyici kimyasallar, Beton silim makinası, Epoksi yüzey hazırlama, parlak beton zemin

Lavina concrete grinder, polished concrete, concrete polishing, Superabrasive diamond tools, Lithium silicate liquid hardener.

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Onur Kurt
Telefon No 0216 450 33 98
GSM - Cep 05322467733
Faks No 0216 450 33 98

Adres Google Harita


Ataşehir

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER