SEO Hizmeti
 
  

Güler Patent


Başlık: Güler Patent
Kategori: Firmalar / Marka Patent
PageRank:
-
Eklendi: Sep 29, 2015
Semt, Yer: Ostim

Güler Patent; Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, CE, TSE, ISO, Telif Hakları, Faydalı Model, ve Coğrafi İşaretler gibi Sınai Mülkiyet Hakları konularında hizmet veren deneyimli bir danışmanlık firmasıdır.

Güler Patent , Sınai ve Fikri mülkiyet haklarının korunması aşamasında (marka, endüstriyel tasarım, Patent ve Faydalı Model tescilleri), siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Güler Patent, bilim ve teknolojinin gelişmesine, buluşların özendirilmesine katkıda bulunarak, müşterilerimizin özel bilgilerinin, kayıtlarının gizliliğine önem vererek dürüstlük ve yetkinlikle hizmetlerini sürdürmektedir.

Güler Patent, Güven, Dürüstlük, ve açık iletişimi temel alarak Endüstriyel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve alt yapısını güncel tutarak gelişmeye devam etmektedir.

Güler Patent, taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabeti engellemeyi Türkiye’de ve dünya da buluşçuluğu ve markalaşmayı hedefleyen firmaların hukuki haklarını korumayı amaç edinmiştir.İlgili Ürün ve Hizmetler
Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi -
Telefon No 0312 386 33 03
GSM - Cep -
Faks No 0312 386 33 02

Adres Google Harita


Başkent Bulvarı 14. Sokak Özçelik İş Merkezi No:4/106 Ostim / Ankara

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER