SEO Hizmeti
 
  

İneviya Mobilya


Başlık: İneviya Mobilya
Kategori: Firmalar / Mobilya
PageRank:
-
Eklendi: Jan 5, 2017
Semt, Yer: Yıldırım

İneviya, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, İnegöl Mobilya Grubu ile İnegöl Mobilyacı Esnafları Ortaklığında Haziran 2015’de kuruldu.

İneviya, İnegöl Mobilya Grubu’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini İnegöl Mobilya Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, İneviya e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “ineviya.com”u açtı.

İneviya; mobilyadan tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. İneviya, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de evdeki ekonomi dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu İneviya’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.İlgili Ürün ve Hizmetler


Mobilya, İnegöl Mobilya

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Anemon Koltuk TakımıDETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No +90 224 715 50 05
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


Ertuğrulgazi Cad. No:86/9 Bursa

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER