SEO Hizmeti
 
  

Koltuk Uzmanı


Başlık: Koltuk Uzmanı
Kategori: Firmalar / Mobilya
PageRank:
-
Eklendi: Apr 13, 2017
Semt, Yer: Ümraniye

Koltuk Uzmanı 1997 yılından günümüze kadar bu sektörde faaliyet göstermektedir. Koltuk üretiminde, kalite ve görsellik misyonuyla yola çıkan firmamız en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

Koltuk Uzmanı Türkiyenin en önemli koltuk imalatçılarından biridir. Konseptten üretime kadar olan tüm detaylar hesaplanarak birinci sınıf kalite mobilya üretimi hedeflenmiştir. Her zaman olduğu gibi ürünlerinde fonksiyonu takip etmez, fonksiyonla bir bütündür. Her model koltuk, çekyat, sandalye, kanepe, köşe takımı vs oturma gruplarınızın tamiri, yüz değişimi, cilası ve iskelet ve boya onarımı firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Koltuk Uzmanı mobilya, sinema salonu,cafe,restourant, bar, oteller ve dekorasyon olarak proje ve mimarlık ekibimizle;konut ve ofis başta olmak üzere tamir,onarım ve uygulama hizmeti veriyoruz. Koltuk döşeme işlerimizde kullanığımız malzemeler birinci sınıf malzeme olup marka olmuş malzemecilerle çalışmaktayız.İlgili Ürün ve Hizmetler


Koltuk Döşeme,Koltuk İmalatı,Mobilya Cilalama,Koltuk Tamiri,Mobilya Tamiri,Cafe / Bar Koltukları

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Koltuk İmalatı

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No 0216 466 27 04
GSM - Cep 0532 724 07 13
Faks No -

Adres Google Harita


Yukarı Dudullu Mh. Tavukçu Yolu Cd. Kiremit Sokak No: 8a Ümraniye / İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com