SEO Hizmeti
 
  

Orpak Mobilya A.Ş.


Başlık: Orpak Mobilya A.Ş.
Kategori: Firmalar / Mobilya
PageRank:
-
Eklendi: Apr 10, 2017
Semt, Yer: Torbalı

Orpak Mobilya A.Ş. 1983 yılında İzmir’de bir atölye de faaliyetlerine başlamış ve kısa zamanda farklı mobilya üretimleri yaparak sektöründe büyüyen bir marka olmayı başarmıştır. Kişisel kullanımdan endüstriyel kullanıma kadar pek çok alanda, mobilya üretmekte ve üretimlerini yurtiçi ve yurtdışında 20’den fazla ülkeye ihrac etmektedir. Orpak Mobilya bebek, çocuk ve gençler için üretim yapan uzman marka yaratma amacı ile 2002 yılında altyapı ve Ar-ge sürecine başlayıp 2004 yılında Caploonba markasını kurmuştur. Caploonba, 0-24 yaş aralığında üretim yapma amacı ile kurulmuş Türkiye’nin ilk uzman markalarından biridir. Orpak Mobilya A.Ş’nin 33 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile faaliyetlerini sürdüren ve tamamı yerli sermaye ile kurulmuş Türkiye’nin uzman markasıdır. Günümüzde, üretiminin tamamını İzmir’de 40 dönüm arazi üzerine kurulu, 15.000 metrekarelik kapalı alanda bulunan; tam otomatik makine parkurları ile gerçekleştirmektedir.

Çocuk sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak üretim yapan Caploonba, ileri teknoloji yatırımları yanında, TS EN ISO 2001-2008 gibi bir çok kalite belgesine sahiptir. Ürünlerinin tamamını E1 Standartlarına uygun malzemeler ile üretmesinin yanında bir çok kalite belgesi ile üretim standartlarını geliştirmiştir. Malzeme seçiminden üretim aşamasına kadar olan tüm faaliyetler titizlikle yürütülmektedir.

Caploonba, Türkiye'de 150 satış noktası ve yurt dışında 20 ülkede var olan konsept mağazaları ile büyümeye gitmiş; bu doğrultuda makine parkurunu teknolojik yatırımlarla zenginleştirmiş ve tasarımlarını daha da geliştirmiştir.

Caploonba, mobilyalarını farklı yaş gruplarındaki gerçek kullanıcıların deneyimleri doğrultusunda yüksek güvenlik standartlarına uyarak üretir. Mobilyadan daha çok yaşam alanları tasarlama misyonu ile çalışmalarını yürütmektedir.
İlgili Ürün ve Hizmetler


bebek odaları,çocuk odaları,genç odaları


Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


TURBO CAP ARABA KARYOLA BEYAZ

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No 0232 864 2250
GSM - Cep -
Faks No 0232 864 2272

Adres Google Harita


Kazım Karabekir Mah. 6907/1 Sok No:20 Pancar Torbalı İZMİR

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER