SEO Hizmeti
 
  


Başlık: Restore Mobilya
Kategori: Firmalar / Mobilya
PageRank:
-
Eklendi: Apr 17, 2017

Restore Concept, 2005 yılında İnegöl de kurulmuştur.8 yıl gibi kısa bir süre içerisinde, sektörde ilgiyle izlenen özgün tasarımları sayesinde,Türkiye de önde gelen modern ahşap mobilya üreticilerinden biri olmuştur.Ahşap ürünlerin yanında panel(modüler)mobilya üretiminde de,hızlı bir çıkış yakalamıştır.Ülkemizde ve yurt dışında takdir edilen bu başarısını,daimi kalite anlayışı modern çizgilerde özgün tasarım kabiliyeti,el işçiliği ve teknoloji’nin mükemmel koordinasyonu mantıklı fiyat politikası,satış sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde sürdürmektedir.

Restore Concept modern ahşap ve modüler mobilya ürünlerinle aynı çizgide oluşturduğu avangart ve salon koltuk takımları ile bütünleştirerek,kullanıcılarının yaşam alanlarını aynı estetikte dizayn etme imkanı sunmuştur.

Restore Concept bugün 8500m2 kapalı alana sahip üretimi,son teknoloji makine parkuru ve yenilikçi üretim anlayışına sahip 100 e yakın genç,dinamik aynı bilinci paylaşan çalışan ailesiyle orta doğunun ve balkanların mobilya merkezi olan İnegöl de dünya markası olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir. İhracatta 35 ülkenin tercihiyiz…ŞİMDİLİK. saygılarımla. RESTORE CONCEPTİlgili Ürün ve Hizmetler


Yatak Odaları,Yemek Odaları,Koltuk Takımları,Köşe Koltuk Takımları

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Prestij Yemek Odası

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No +90 224 718 55 95
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


Ağaç İşleri Sanayi Tandoğan Caddesi 29. Sokak No : 2 İnegöl/Bursa/TÜRKİYE

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER