SEO Hizmeti
 
  

Akgün Nakliyat


Başlık: Akgün Nakliyat
Kategori: Firmalar / Nakliyat ve Lojistik
PageRank:
-
Eklendi: Nov 29, 2015
Semt, Yer: Denizli

Akgün Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye Sektörüne uzun senelerdir hizmet vermenin, verdiği hizmetle nakliye sektörünün kaliteli firmalar tarafından verildiği taktirde sorun olmaktan çıktığı,müşteri memnuniyetinin %100 olmasını sağladığı; personelinden ekipmanına kadar tüm kanuni hükümlülükleri yerine getirmiş kurumsal ve güçlü firmadır.

Evden Eve Nakliye hizmeti, firmalar arasında aşırı rekabetin yaşandığı bu sebeple iş kalitesinin fiyatına göre azalıp yükseldiği bir sektör haline gelmiş, menfaatleri doğrultusunda bu hizmet alanında çalışmalar yapan firmaların rant sağlamasına sebep olmuştur. Ancak hiçbir tecrübeye sahip olmayan personellerle yapılan nakliyelerde ücretin dalgalanması dışında taşınan eşyalarında zarar görmesi söz konusudur.
Akgün Nakliyat olarak nakliye talebinizin kendi araç ve elemanlarımızla sözleşmeli sigortalı olacağının taahhüdünü verip sözleşme yapıyoruz. Sizin TC kimlik numaranız ile sizin adınıza EŞYA SİGORTASI yaptırıyoruz.

Yani eşyanızı emanet olarak alıyoruz ve teslim olana kadarki sorumluluğumuzun da farkındayız.Sizlere içten ve samimi olarak diyeceğimiz İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININİlgili Ürün ve Hizmetler


Taşımacılık

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No 0 258 251 18 18
GSM - Cep 0 553 229 28 38
Faks No -

Adres Google Harita


Deliktaş Mah. Şehit İlker Kocabıyık Cad. No:6/C Zemin Kat Merkez - Pamukkale / DENİZLİ

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER