SEO Hizmeti
 
  

Vikingen Hotels


Başlık: Vikingen Hotels
Kategori: Firmalar / Otel, Motel,, Yurt, Tatil Köyü
PageRank:
3/10
Eklendi: Jun 16, 2014
Semt, Yer: Alanya

Vikingen Quality Resort & Spa

Yalınlığın ihtişamının mavinin sonsuzluğuyla buluştuğu özgün mimarisiyle Vikingen Quality Resort & SPA, sizleri her anını keyifle geçireceğiniz ve unutulmaz anılara dönüştüreceğiniz bir tatile davet ediyor. Alanya-Okurcalar mevkiinde, Antalya havalimanına 90 km, Manavgat’a 15 km, Alanya’ya 30 km uzaklıkta yer alan Vikingen Quality Resort & SPA, Ultra Her şey Dahil sistemiyle çalışıyor.

Standart odalara alternatif olarak aile odaları, suit odalar, villa odaları ve connection odalarda konaklama imkanı sunuyor. Denize sıfır olan tesisin 300 m uzunluğunda özel plajı ve bu plaj üzerinde 2 adet iskelesi bulunuyor. “Mavi ve su” konseptli Vikingen Quality Resort & SPA denizle bütünleşen eşsiz konumunu yansıtan modern mimarisiyle misafirlerimize “İlk görüşte mutluluk” sunuyor. Ve unutulmaz anılara dönüşecek an’lara yolculuk başlıyor.

Vikingen Infinity Resort & Spa

Mavinin düşsel sonsuzluğunda unutulmaz anılara dönüşecek an’lara yolculuk başlıyor.
Bölgenin yeni gözdesi Vikingen Infinity Resort&Spa sıradışı mimarisiyle misafirlerine “İlk görüşte mutluluk” sunuyor.

Alanya-Türkler mevkiinde, Antalya havalimanına 90 km, Manavgat’a 35 km, Alanya’ya 10 km mesafede konumlandırılmış tesisimiz, Ultra Her şey Dahil sistemiyle çalışıyor.

Sizi ve ailenizi mavinin her tonuyla buluşturan özel plajımızda, size konforu yeniden tanımlamınızı sağlayacak odalarımızda ve tesisimizin her köşesinde özel, özgün ve modern mimarimizin izlerini bulacaksınız.İlgili Ürün ve Hizmetler


Antalya Otel, Alanya Otel

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi -
Telefon No +90 242 444 12 96
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


Alanya

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com