SEO Hizmeti
 
  

Hızlı Araç Kurtarma


Başlık: Hızlı Araç Kurtarma
Kategori: Firmalar / Otomotiv
PageRank:
Eklendi: May 14, 2016
Semt, Yer: İstanbul

ÇETİN OTO YOL YARDIM hizmetleri, meydana gelen kaza, arıza ve yaşanan bazı aksaklıklar durumunda araç ve sürücülerini trafikte içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtarmak amacıyla verilen hizmetlerdir. Meydana gelen sıkıntılı duruma göre ihtiyaç duyulabilecek yol yardım hizmetleri farklılıklar göstermektedir. En çok ihtiyaç duyulan yol yardım hizmetleri oto kurtarıcı hizmeti, ikame araç hizmeti, konaklama hizmeti, transfer hizmeti ve oto çekici hizmetidir. İhtiyaç duyulan İstanbul yol yardım hizmetleri, kaza veya arızanın meydana geldiği zamana, yere, araçta bulunanların sayısına ve aracın durumuna göre de farklılıklar göstermektedir. Kaza veya arızanın araç sürücüsünün ikamet adresi veya yakınında meydana gelmesi durumunda ihtiyaç duyulabilecek yardım hizmetleri oto kurtarıcı veya oto çekici hizmeti ve sürücünün talep etmesi halinde ikame araç hizmetidir.

Günümüz trafik şartlarında kara yolunda seyreden her aracın bir kazaya karışması veya araçta herhangi bir arıza meydana gelmesi, sürücülerin her an karşılaşabileceği durumlardandır. Bu gibi durumları en az sıkıntı ile atlatabilmek ve trafikte meydana gelebilecek tıkanıklıkları önlemek amacıyla her araç sürücüsünün iyi bir yol yardım paketine sahip olması çok önemlidir. Oto çekme hizmetleri sigorta şirketleri aracılığıyla bir paket halinde alınabileceği gibi doğrudan hizmet sağlayıcı şirketlerden de temin edilebilmektedir. Sahip olduğu teknik donanım ile her türlü aracı çekebilecek, kaldırabilecek ve taşıyabilecek kabiliyete sahip araçlarla veya vinçlerle yapılan İstanbul yol yardım hizmetine oto kurtarma hizmeti denmektedir. Oto kurtarma hizmeti, oto kurtarıcı veya oto çekici araçlarla verilen hizmetleri kapsamaktadır. Zor anlarınızda Bir telefon kadar yakınız.

Bu Zor Anınızda Sizin Rahatınız için Biz Çok Çalışıyoruz

Dilerseniz Özel Taksi Hizmeti İle Sizi Gideceğiniz Yere Gönderiyoruz

Ekonomik Fiyat Garantisi Sunuyoruz

% 100 Memnuniyet ve Garantili Taşımacılık

Sektördeki 5 yıllık üstün deneyimi ile İstanbul da birçok alanda hizmet vermektedir. Şirketimiz bu başarısını, değişimi ve gelişimi sürekli teknolojik açıdan takip etmesine ve her koşulda üstün başarılara imza atan profesyonel ekibine borçludur.

Çetin oto kurtarma için müşterilerin memnuniyetleri şirketimiz için son derece önemlidir. Çağrı merkezlerimize gelen taleplerinizin hemen ardından uygun ekibi yola çıkararak siz değerli müşterilerimizin, hizmetine sunmaktayız…

7 Gün 24 Saat eksiksiz üstün performans, son model araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sektörde öncülüğümüzü korumaya devam ediyoruz.İlgili Ürün ve Hizmetler


Oto Kurtarıcı, Oto Çekici, Araç Çekici, Araba Çekici

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Serhat Bey
Telefon No 0507 866 67 91 - 0505 100 50 50
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER