SEO Hizmeti
 
  


Başlık: Titiz Plastik
Kategori: Firmalar / Plastik Sektörü
PageRank:
2/10
Eklendi: Jan 13, 2014
Semt, Yer: Mahmutbey

Plastik sektörüne 1984 yılında adım atan Titiz Plastik, 1993 yılında kurumsallaşarak, özellikle plastik temizlik ürünleri ve mutfak gereçleri üretimi konusunda uzmanlaştı.
Ürünlerinde kalite ile birlikte işlevselliği de bir arada sunan Titiz Plastik, yeni ürün geliştirme konusunda da sektörün öncülerinden olmayı başardı. Sektördeki yeni teknolojileri zaman kaybetmeden kendi üretim tesislerinde uygulayan Titiz Plastik, bu özelliği ile "en kaliteli üretim" prensibini taviz vermeden uygulamayı başardı. Plastik temizlik ürünleri ve mutfak gereçlerinin yanı sıra promosyon olarak kullanılabilecek özel tasarım ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Titiz Plastik, üretim ve teslimat taahütlerini de zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etti.
Ürettiği ürünlerdeki kalite ve ticari prensipleri sayesinde Türkiye'de hemen hemen her eve girmeyi başaran Titiz Plastik, son yıllarda üretiminin büyük bir bölümünü ihraç etmeye başladı. İngiltere, Hollanda, İspanya gibi Avrupa ülkelerinin yanısıra Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Afrika ülkelerine de önemli miktarda ihracat yapan Titiz Plastik, uluslararası pazarda da aranan bir marka haline geldi.
Kalıp aşamasından ürünün ambalajına, depolanmasından teslimatına kadar tüm aşamalarda hassasiyetle hareket eden Titiz Plastik, sektörün gelişimine sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.İlgili Ürün ve Hizmetler


Askılar, Banyo ve Temizlik Gereçleri, Camsiller, yersiller, Çok amaçlı fırçalar, Faraçlar, Gırgırlar, Mutfak Gereçleri, Promosyon Ürünleri, Softon Serisi, Star Serisi, Tuvalet Fırçaları, Vantuz Pompalar, Yer Fırçaları, Buzluklar, Genel Mutfak Gereçleri, Hamur Şekillendiriciler, Kaseler, Kaşıklıklar, Saklama Kapları, Sızdırmaz Saklama Kapları, Sürahiler, Bardaklar, Süzgeçler, Tabaklar, Yağlıklar

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi -
Telefon No +90 212 659 47 56 (pbx)
GSM - Cep -
Faks No +90 212 659 49 07

Adres Google Harita


Bağcılar

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER