SEO Hizmeti
 
  

Bilge Lokman Hekim Şifalı Bitkiler


Başlık: Bilge Lokman Hekim Şifalı Bitkiler
Kategori: Firmalar / Sağlık Sektörü
PageRank:
Eklendi: Apr 30, 2012
Semt, Yer: Keçiören

Bilge Lokman Hekim güvenilir doğal ürün arayışına bir çözüm olarak kurulmuş ve insan sağlığına ve müşteri haklarına saygılı, deneyimleri ile kaliteli ve farklı hizmetler sunmaktadır.

Firmamız doğal ürünler pazarında gerekli üretim sertifikalarını alarak, sektördeki diğer firmalarla arasındaki farkı ortaya koymaktadır.

Bilge Lokman Hekim olarak bir marka değerine kavuşan firmamız yeni markalar üretmektedir.

Firmamız çağın gerektirdiği yüksek standartlardaki teknoloji ve 20 yıllık tecrübesini kullanarak; en kaliteli hizmeti ve ürünleri en kısa sürede; bayi ve dağıtım noktaları ile sizlerle buluşturmaktadır.

Amacımız Bilge Lokman Hekim farkını yaratarak, firmalar ve müşteriler tarafından sürekli olarak tercih edilmek; yurt içi ve yurt dışında hizmet güçlerini birleştirerek, uluslararası standartlarda marka olmak; genişleyen bayi ağı ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Temel değerlerimiz çerçevesinde; müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışımız ile, bilimselliğimizle hizmet sunmak daima hedefimiz...

Daha iyiye ulaşmak için kendimizi sürekli ölçerek yenilemekteyiz.İlgili Ürün ve Hizmetler


Arısütü Bal Polen Ve Propolisler, Baharatlar, Bitkisel Çaylar, Bitkisel Sular, Bitkisel Tabletler, Bitkisel Ürünler, Bitkisel Yağlar, Cilt Bakım Ürünleri,Doğal Bitki Özlü Sabunlar, Doğal Deniz Tuzu, Doğal Oda Kokuları, Doğal Pestiller, Form Diyet Ürünleri, Gümüş İyonlu Ürünler, Güneş Koruyucu Ürünler,Hemoroid (Basur) Ürünleri, Himalaya Kristal Tuzu, Kurutulmuş Ürünler, Macunlar, Medikal Ürünler, Naturel Organik Agave Şurubu, Ozon Ürünleri, Pekmezler, Saç Bakım Ürünleri, Sebze Tohumları, Sıvı Omega 3 ve Balık Yağları, Şifalı Bitkiler, Şifalı Ürünler, Vücut Bakım Ürünleri

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Bülent Ertunç
Telefon No 0312 321 03 09
GSM - Cep 0545 345 95 72
Faks No -

Adres Google Harita


Giresun Caddesi Mestan Sokak No:14/B Aşağıeğlence (Fatih Sultan Mehmet Parkı üstü Dominos Pizza bitişiği) Etlik-ANKARA

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com