SEO Hizmeti
 
  


Başlık: Neşe Canlı Beauty Spa
Kategori: Firmalar / Sağlık Sektörü
PageRank:
-
Eklendi: Apr 20, 2017
Semt, Yer: Kozyatağı

Neşe Canlı Beauty Spa 1995 yılında Neşe Canlı tarafından kuruldu. Merkezimiz, Neşe Hanım öncülüğünde alışılmışın dışına çıkarak, bayanların temel bakımlarını kuaför çatısı altından ayırıp daha hijyen bir ortamda toplayarak yepyeni bir oluşum başlattı.

Hizmet verdiğimiz ilk günden bugüne kadar hijyeni, güleryüzü ve müşteri memnuniyetini ilke edinip sektörde tartışmasız liderliğimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırdık. Fakat ekip olarak zirvede kalmanın oraya çıkmaktan çok daha zor olduğunun farkındaydık. Bundan dolayı da her zaman ilk günkü heyecanımızla ve enerjimizle hizmet verdik ve vermeye devam edeceğiz.

Ayrıca siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için sektördeki tüm yenilikleri çok yakından takip ettik, etmeye de devam ediyoruz.

250 m2 olan salonumuz müşterilerimizin her türlü konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Güzellik yolculuğunuzda bu keyfi yaşamanız için kendinizi 17 kişilik uzman ve güvenilir kadromuza teslim etmeniz yeterli olacaktır. Merkezimizdeki hizmetlerin uygulanması aşamasında ise dünyanın önde gelen marka ürünleri kullanılmaktadır.

Bu başarıda büyük emeği olan değerli ekibimize siz müşterilerimizin huzurunda bir kez daha teşekkür etmeyi borç biliyoruz. Ayrıca bizlere 20 yıldır destek veren ve bundan sonra da vermeye devam edecek olan siz müşterilerimize teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Bizim misyonumuz zirvede olan Neşe Canlı Beauty Spa'yı hep zirvede tutmaktır.

Vizyonumuz ise durmamak ve hep daha iyi olabilmek için çalışmaktır.

Saygılarımla, Neşe Canlı.İlgili Ürün ve Hizmetler


Pumpkin PeeL,Snowcell Enzim Peel,meso roller terapisi,karbondioksit maske,black peel, Klasik Cilt Bakımı,protez ipek kirpik ekleme,kaş boyama,masaj,depilasyon,medikal ayak sağlığı,pedikür,manikür,medikal ayak sağlığı,Protez tırnak,çıkmayan oje shellac

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Protez Tırnak

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No (0216) 467 30 30
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


İnönü Cd. No:61 Yunus Apt. Erenköy Kozyatağı İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER