SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

Peden Entertainment, LLC.

Parikh Packaging Private Limited

Set Linings International

Korozo Ambalaj

Ebrar Oto Kiralama

NOMA Yapı Dış Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

Gözde Çiçek Sarayı

Gözbebeği

Karinoks Endstriyel Mutfak San.

Yağmur İskele ve Kalıp Sistemleri

Atılım Elektronik İç Dış Ticaret

Şehmus Kalkan

Satılık Daire, Kiralık Daireler

Trabzon Evden Eve Nakliyat

AKare Insaat

Dinçer Cam Sanayi Ticaret Ltd Şti

Cma Makine

Bahar Makina San. ve Tic. A.Ş.

Emin Hayvancılık Et ve Gıda Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi

Durak Fındık

Atilim Motorsiklet Tekstil Makina ve Çöp Ögütücüleri Sanayi Tic Ltd. Sti.

Atıl Digital

Uzay Plastik Orman Ürünleri Sanayi İnşaat Ticaret Ltd Şti

Ant Denizcilik

Armador Denizcilik Limited Şirketi

Bogaziçi Etiket Ltd.ŞTİ

Arifoğlu Baharat

Odak Catering

GÖÇMAK Makine İmalat Sanayii ve Ticaret Şirketi

Doruk Otomasyon Elemanları Makina Tic Ltd.Şti

Göztepe Nakliyat Ltd. Şti.

Adona Endüstriyel Mutfak ve Paketleme

Maya Lazer Epilasyon ve Medikal Dış Tic. Ltd. Şti.

Aleyna Tercüme

İzmir Finans Danışmanlık

Dekorpak İnşaat ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Css Bilişim

Globe Yalıtım

AK Gergi Tavan

Efes Çelik

Dinçer Kırtasiye

Klassis Halı

Okur Zemin

Kıroğulları

M&N Zemin Tasarım

Sihir Mobilya

Muzaffer Mobilya

Şah Lojistik

Özyıldız Nakliyat

SUAK Endüstriyel Pompa ve Arıtma Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Bilir Basım A.Ş

Ramtur Turizm

Işıklar Oto Kurtarıcı

Sunset Blinds

İneviya Mobilya

Mollaoğlu Oto Kurtarıcı

Makro Servis

Titi Mobilya

S&S Hukuk Bürosu ve Danışmanlık  SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Yoğunluğu ne kadar önemlidir ?Kategori: İnternet    Eklendiği Tarih: Jan 1, 2017


SEO Hizmeti alan veya kendisi seo çalışması yapan birçok firma veya kişi bu terime rastlamıştır. Anahtar Kelime Yoğunluğu SEO Çalışmalarında hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanıza yardımcı olabilir. Çünkü site içeriğiniz eğer özgün ise ve sattığınız ürün ve hizmetlere uygun bir web sayfanız varsa, muhtemelen sayfa içeriğinizdeki kelime yoğunluğu sizin ürün ve hizmetleriniz ile uyumlu olacaktır.

 

Örnek Ayakkabı satan bir firmanın web sayfasında muhtemelen birçok ayakkabı modeli ve ayakkabı modelleri hakkında bilgiler bulunması gayet doğaldır. Bu nedenle muhtemelen anahtar kelime yoğunluğu ayakkabı kelimesi ile alakalı olmalıdır. Peki sorulması gereken şu, bu oran ne olmalıdır ? Google kelime yoğunluğu ile ilgili belli bir oran yayınlamış değil, zaten böyel bir şeyin olmasını da bekleyemeyiz. Makul oran nedir derseniz çoğu seo hizmeti sunan firmalar, bu oranın %2-3 arasında rekabeti yüksek kelimeler için makul olduğunu kabul etmekle birlikte, google neticelerinde %5 ve daha fazla kelime yoğunluğu olan web siteleri bulunmakta ve bu sitelerde ilgili kelimelerde google arama neticelerinde 1.sayfada yer almaktadır. Burda önemli olan nokta şu, kelime yoğunluğunuzun web sayfasının içeriği ile orantılı makul bir değerden oluşmasıdır. Google'da keyword density tools veya keywords density checker yazarak veya kelime yoğunluğu kontrol, kelime yoğunluğu ölçme, anahtar kelime yoğunluğu ölçme araçları vb. arama kelimeleri yazarak birçok web sitesi bulmanız ve bu siteler üzerinden sitelerinizin verilerine ulaşmanız mümkün. Reklam içermemesi açısından burada herhangi bir web sitesi veya url yayınlamak istemedik.

 

Anahtar Kelime Yoğunluğunun Google sıralaması için tek etken faktör olmadığını belirtmek isterim. Söz konusu kelime yoğunluğu içeren anahtar kelimenizin sitenizin Başlık, Açıklama ve Anahtar kelime bölümleri ile de uyumlu olması size avantaj sağlayacaktır. Ayrıca web sitenizin tasarımınıza uygun olarak, web sitenizin kelime yoğunluğuna uygun H1, H2, H3, H4, H5, H6 tagları bu kelimenin veya kelime grubunun web siteniz içeriğinde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Eğer belli bir programlama bilginiz yoksa, web tasarım firmanızdan destek alarak bu işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki, SEO Hizmeti web tasarım bilgisi haricinde farklı bilgilerinde bilinmesini gerektiren başlı başına farklı bir hizmet grubudur, bu nedenle SEO Hizmeti sunan firmalardan profesyonel destek almanız hedeflerinize ulaşmanızı hızlandırabilir. 

 

Google neticelerinde bazen hiç seo hizmeti almadan bazı web sitelerinin 1.sayfada listelendiğini görürüz, doğal kelime yoğunluğu yapısı, özgün içerik, sosyal medya paylaşımları ve bu firmalar istemese de o firmalara kendi bilgileri dışında verilen linkler , firma rehberleri, haber siteleri vb. sitelerden alınan referans linkler, bu web sitelerini google'da 1.sayfaya taşımaya yetebilmektedir. Ancak rekabet oranını yüksek kelimeler için, bu tür örnekler çok azdır. Bunun sebebi bu sektörde çoğu firmanın profesyonel seo firmaları ile çalışmaları ve sıralamayı etkileyen birçok faktörde profesyonel destek almalarıdır. Google sürekli sıralama algoritması üzerinde düzenlemeler yapmaktadır. Bu nedenle firmaların SEO Hizmeti sunan kişi veya firmalardan destek almasının, mevcut sıralamalarını korumaları ve daha üst sıralara çıkmalarını sağlamaları nedeni ile doğru bir yaklaşım olduğunu düşünüyoruz. SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Yoğunluğu ne kadar önemlidir ?ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER