SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

Wafer Process Systems Inc.

SKYLOTEC GmbH

TBC China Sourcing Co.,LTD.

Crown Dry Cleaners (Cheltenham) Ltd

Vipeak Heavy Industry Machinery Co., Ltd

İmza Davet Organizasyon Kadıköy

Dmn Ambalaj

Farmena Modern Çiftlik Ürünleri

Sosyete Bijüteri

İstanbul Mermer Traverten Patlatma

ARKON İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş

Hakcan İnşaat

Yurt Çelik Yapı

Torunlar Nakliyat

Soyder Uluslarası Evden Eve Nakliyat

Yes Makina & Soğutma

Netmak Metal Makina Sanayi ve Ticaret Ltd Şti.

Ediz Kağıt

Grafik Kimya ve San A.Ş.

Karakartal Plastik

Makel Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş

Oya Kardeşler Fırın Makina Sanayi

Alptekin Makina A.Ş.

Çekiçkesen Tarım Alet ve Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

Sarmaşık Makina San. ve Tic. A.ş.

Kaen Makine Sanayi A.ş.

Etap Group

Berk Teknik Toz Boya Tesisleri İmalatı ve Satışı

Çullas İnşaat Makinaları

Medek Medikal Elekt.Tic.San.Ltd.Şti.

Alfa Tek Ltd Şti

Alesta Tercüme Bürosu

Ankara Çeviri Bürosu

Atlantik Tercüme Hizmetleri Ltd. Şti.

Fidan Rent A Car

İnteryol Rent a car

Tamkasko Sigorta

Süha Makina Doğalgaz Market Tesisat Paz.San.Tic.ltd.Şti.

Sts Garaj Oto Hasar Sevisi

Kristal Zemin Kaplamaları

Ay Group Mühendislik

Çağdaş Koltuk Yıkama

Just English İngilizce Kursu

Oc Danısmanlık

Prof. Dr. Sedat Köse

Nüans Mobilya

Kevser Nakliyat

David Gilkes Removals & Storage

Risale market

Nilsu Oto Kurtarıcı

Albayrak Yemek Üretim San. ve Tic. Ltd. Şti.

Arzum Otomotiv İnşaat ve Turizm Ltd. Şti.

JPC Otomotiv Ltd. Şti.

Plan Tours

Yolcu Evden Eve Nakliyat

Hay Oto Kurtarma Ltd Şti

İneviya Mobilya

Gündoğdu Mobilya

Dorak Holding

Form Endüstri Tesisleri Sanayi A.Ş.  SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Yoğunluğu ne kadar önemlidir ?Kategori: İnternet    Eklendiği Tarih: Jan 1, 2017


SEO Hizmeti alan veya kendisi seo çalışması yapan birçok firma veya kişi bu terime rastlamıştır. Anahtar Kelime Yoğunluğu SEO Çalışmalarında hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanıza yardımcı olabilir. Çünkü site içeriğiniz eğer özgün ise ve sattığınız ürün ve hizmetlere uygun bir web sayfanız varsa, muhtemelen sayfa içeriğinizdeki kelime yoğunluğu sizin ürün ve hizmetleriniz ile uyumlu olacaktır.

 

Örnek Ayakkabı satan bir firmanın web sayfasında muhtemelen birçok ayakkabı modeli ve ayakkabı modelleri hakkında bilgiler bulunması gayet doğaldır. Bu nedenle muhtemelen anahtar kelime yoğunluğu ayakkabı kelimesi ile alakalı olmalıdır. Peki sorulması gereken şu, bu oran ne olmalıdır ? Google kelime yoğunluğu ile ilgili belli bir oran yayınlamış değil, zaten böyel bir şeyin olmasını da bekleyemeyiz. Makul oran nedir derseniz çoğu seo hizmeti sunan firmalar, bu oranın %2-3 arasında rekabeti yüksek kelimeler için makul olduğunu kabul etmekle birlikte, google neticelerinde %5 ve daha fazla kelime yoğunluğu olan web siteleri bulunmakta ve bu sitelerde ilgili kelimelerde google arama neticelerinde 1.sayfada yer almaktadır. Burda önemli olan nokta şu, kelime yoğunluğunuzun web sayfasının içeriği ile orantılı makul bir değerden oluşmasıdır. Google'da keyword density tools veya keywords density checker yazarak veya kelime yoğunluğu kontrol, kelime yoğunluğu ölçme, anahtar kelime yoğunluğu ölçme araçları vb. arama kelimeleri yazarak birçok web sitesi bulmanız ve bu siteler üzerinden sitelerinizin verilerine ulaşmanız mümkün. Reklam içermemesi açısından burada herhangi bir web sitesi veya url yayınlamak istemedik.

 

Anahtar Kelime Yoğunluğunun Google sıralaması için tek etken faktör olmadığını belirtmek isterim. Söz konusu kelime yoğunluğu içeren anahtar kelimenizin sitenizin Başlık, Açıklama ve Anahtar kelime bölümleri ile de uyumlu olması size avantaj sağlayacaktır. Ayrıca web sitenizin tasarımınıza uygun olarak, web sitenizin kelime yoğunluğuna uygun H1, H2, H3, H4, H5, H6 tagları bu kelimenin veya kelime grubunun web siteniz içeriğinde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Eğer belli bir programlama bilginiz yoksa, web tasarım firmanızdan destek alarak bu işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki, SEO Hizmeti web tasarım bilgisi haricinde farklı bilgilerinde bilinmesini gerektiren başlı başına farklı bir hizmet grubudur, bu nedenle SEO Hizmeti sunan firmalardan profesyonel destek almanız hedeflerinize ulaşmanızı hızlandırabilir. 

 

Google neticelerinde bazen hiç seo hizmeti almadan bazı web sitelerinin 1.sayfada listelendiğini görürüz, doğal kelime yoğunluğu yapısı, özgün içerik, sosyal medya paylaşımları ve bu firmalar istemese de o firmalara kendi bilgileri dışında verilen linkler , firma rehberleri, haber siteleri vb. sitelerden alınan referans linkler, bu web sitelerini google'da 1.sayfaya taşımaya yetebilmektedir. Ancak rekabet oranını yüksek kelimeler için, bu tür örnekler çok azdır. Bunun sebebi bu sektörde çoğu firmanın profesyonel seo firmaları ile çalışmaları ve sıralamayı etkileyen birçok faktörde profesyonel destek almalarıdır. Google sürekli sıralama algoritması üzerinde düzenlemeler yapmaktadır. Bu nedenle firmaların SEO Hizmeti sunan kişi veya firmalardan destek almasının, mevcut sıralamalarını korumaları ve daha üst sıralara çıkmalarını sağlamaları nedeni ile doğru bir yaklaşım olduğunu düşünüyoruz. SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Yoğunluğu ne kadar önemlidir ?ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER