SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

Orbital Food Machinery

Fielding Nair International

Cleantem Endüstriyel Temizlik Makinaları

Lesmak akina

Polat Rent a car

Korozo Ambalaj

Bilge Lokman Hekim Şifalı Bitkiler

Balkışpen Cam Balkon

Zümrüt Asansör San Ve Tic Ltd Şti

Muhr und Bender KG Mubea

Ysf Gimat Toptan Temizlik Gıda

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Eraslan İnşaat

Girişimciler İnşaat

Kahyaoğlu İnşaat

İnanlar Makina İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret A.ş

Çelik Makina Ticaret A.Ş.

Türk Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş

İro Makina Tic.Limited Şirketi

Fimak Fırın Makinaları İmalatı Sanayi & Ticaret A.ş.

Bimaksan CNC Takım Tezgahları San. Tic. Ltd. Şti.

De-Ka Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Marmara Uluslararası Çiçekçilik

Kristal Yağları

Azra Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş

Canlar Gıda

Özen Duvar Kağıdı

Bergama Granit Küp Taşı

Pusula Tur

Lezzet fabrikası catering

ALYA Tercüme ve Dil Hizmetleri

KARTACA Dil Eğitim Reklam Org.Teks.San.Tic.Ltd.Şti.

Fidan Rent A Car

Aykont Uluslararası Taşımacılık

Yeniyurt Makina Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti

Desapak Makina Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti

Bayraklar Ambalaj& Makina San. tic.ltd.şti

Bakırlar Leblebi

En-ka Sigorta Aracılık Hiz.Ltd.Şti

Kaşıkçıoğlu Evden Eve Nakliyat

Telas Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş

Pak Mühendislik

İGM Gümrük Müşavirliği

Viaydi İzmir Oto Kiralama

Tura Çelik Büro Mobilyaları ve San. Tic. Ltd. Şti.

Kartal Depo

Natro Patent

Halıcıoğlu Halı

Land

Bilge Patent

Çırağan Patent

Mega Nakliyat

Seyidoğlu Nakliyat

Terra Dış Ticaret İnş. San. Ltd. Şti.

Çiftlik Et Mangal

Fetih Led Tabela

Arıkan İnşaat Anonim Şirketi

IEFT International Education Fairs of Turkey

Sardunya Koltuk 

S.S.S

Ücretsiz web sitemi ekleyebilir miyim ? 

Evet . Ücretsiz Listeleme seçeneğimiz mevcuttur. Ücretsiz Listeleme seçeneğinde, Web adresi, Tel, Gsm, Faks, Skype kodunuz vb. iletişim bilgileriniz açık olarak yayınlanmamaktadır. Sadece Contact Formu - İletişim Formu aracılığıyla site ziyaretçileri sizinle iletişim kurabilir. Kendi ilçeniz dahilindeki Alım Taleplerini ücretsiz görüntüleyebilirsiniz. Kendi ilçeniz / bölgeniz haricindeki alım taleplerinden 3 tanesini ücretsiz görüntüleyebilirsiniz.

Ücretli Üye olmak bana ne avantaj sağlayacak ? 

Ücretli üyelerimizin iletişim bilgileri açık yayınlanır. Kendilerine google da üst sıralarda yer almasını hızlandıracak Deep Linkler - Hızlı Kısayollar verilir. Web sitemizde üyelik paketi kapsamında ücretsiz metin reklam veya banner reklamları yayınlanır. Üyelik Paketlerine göre, ilçe ve bölge sınırlaması olmaksızın, kendi kategorilerindeki tüm alım taleplerini, teklifleri online iletişim bilgileri açık görüntüleyebilir. eDirim ( En Uygun Teklif Grubu Üye Firmalarında geçerli indirim sistemi ve elektronik para birimi ) avantajlarından ve ürün ve hizmet tanıtımı kampanyalarından yararlanırlar. 

En Uygun Teklif Grubu hizmetleri hakkında kısaca bilgi verir misiniz ? 

En Uygun Teklif Grubu, Türkiye'de ve dünyada 3000'den fazla firmaya B2B Firma Rehberi ve İş Portalı olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda üyelerine kendi sektörlerindeki alım taleplerini ve teklifleri iletir. Üyelerinin ürün ve hizmetlerini en etkin şekilde internet ortamında ve diğer medya ortamlarında tanıtır.

Bünyesindeki 1000 den fazla farklı içerikteki web siteleri aracılığıyla Metin Reklam, Banner Reklam, Popup Reklam, Ziyaretçi Trafiği hizmetleri sunar. Ayrıca bilinen diğer reklam portallarında, gazetelerde, televizyon ve radyo kanallarında üyelerinin ürün ve hizmetlerini tanıtır.

Teklif iste sistemini kullanarak, yurtiçi ve yurtdışı tüm firmalardan Türkçe veya İngilizce dilinde teklif isteyebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

Yurtdışı Piyasa Araştırması Hizmeti ; dünyanın herhangi bir ülkesinden veya firmasından ürün veya hizmet satın almayı düşüyor ve bununla ilgili profesyonel bir çalışma yapılmasını mı istiyor sunuz ? Yurtdışı Piyasa Araştırması Hizmetimiz, tamamen size uygun demektir. Sizin adınıza belirttiğiniz kriterler ışığında ilgili ülkelerdeki firmalardan ve ilgili sektördeki firmalardan fiyat teklifleri istiyoruz. Türkçe kullanmayan veya bünyesinde Türkçe bilen personel çalıştırmayan firmalardan, ingilizce dilinde fiyat teklifleri istiyoruz. Gelen cevapları İngilizce'den Türkçe'ye , sizin cevaben yazdıklarınızı Türkçe'den İngilizce'ye çeviriyor ilgili firmaya gönderiyoruz, arzu ederseniz çevrilmiş metni sizin email adresinize gönderiyoruz ve çevrilmiş metni kendi email adresiniz üzerinden email trafiğinizi yönetiyorsunuz. Gerekli anlaşma sağlandığı takdirde, üyelerimiz aracılığıyla size uluslararası nakliye ve gümrük müşavirliği hizmeti desteği sunuyoruz. Hizmet bedelimiz 295 USD'dir. Email trafiği kapsamında yazışmalar bu fiyata dahildir, katalog vb. yüksek sayfalı çevirilerde ayrıca sayfa başı tercüme hizmet bedeli alınmakta veya orjinal ingilizce dilinde size teslim edilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu SEO Hizmetleri ; Google Adwords sistemi kapsamında, google ücretli reklam bölümünde istediğiniz arama kelimelerinde reklamınızı yayınlamamız mümkündür. Arzu eden firma ve kişiler için, arama motoru optimizasyon SEO hizmeti de sağlayabiliriz. Listelemede çıkmak istediğiniz kelime veya kelime grubuna bağlı olarak, belli bir süre içinde, ücretsiz listeleme alanlarında üst sıralarda listeleneceğinizi taahhüt ediyoruz. Hizmet bedelimiz aylık 295 USD'dir. Proje türüne göre aylık ödeme rakamları azaltılmış ancak hedefe ulaşıldığında Bonus ödemesi yapılacak şekilde farklı şartlarda da anlaşma ihtimalimiz bulunmaktadır. Tüm ticari üyelerimiz için , ücretsiz olarak google aramalarında üst sıralarda çıkacakları şekilde Dolaylı Link çalışması ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için, Müşteri Temsilcilerimizi aramanızı rica ederiz.

 

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER