SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

Hark Solutions Limited

Generator Hostel London

Öztaş Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

AYIŞIĞI EĞİTİM ARAÇLARI VE LABORATUAR SİSTEMLERİ

Emlak Sohbetleri

Hisar Ofis

Tuna Reklam

Bursa Paktem Temizlik

Masko Mobilya Kenti

Apet Petrol Ürünleri

Sönmez İnşaat

Elif Çiçekçilik

La Perla İçgiyim

Yılmaz Er Cartering

Pırıl İnşaat

Mbz İnşaat

Akkomsan Otomotiv Yedek Parça İmalat San.ve Tic.Ltd.Şti.

Rotowash Endüstriyel Temizleme Ekipmanları San. Ltd. Şti.

Cansu Kapı Mutfak Ltd. Şti

Volvo Otomotiv Türk Ltd. Şti.

Özarma Ambalaj Turizm İnşaat ve Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti.

John Deere Makinaları Ltd. Şti.

Şakalak Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş

Mks Makine

Ems Mobil Sistemler ve Hastane Malzemeleri Sanayi Ticaret A.Ş

Dalteks Vatka

Taşkın Vantilatör ve Klima

En Uygun Teklif Grubu

Lider Sigorta ve Aracılık Hizm. Ltd. Şti.

Keops Ticari Araç Kiralama

Erkan Mimarlık Ltd. Şti.

Global Evden Eve Nakliyat

İzomaks Yalıtım ve Endüstri San.Tic.A.Ş

Kolay Kredi Kartı Taksitlendirme

Ay Group Mühendislik

Dekorpak İnşaat ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Çalış Kepenk

Besta Temizlik

Eko Maxi

Meksis Mekanik

Teknoser Su Deposu

Çankaya Patent

Nostaljik Sokak Satıcıları

Muratoğlu Nakliyat

Zedoor Otomatik Kapı Sistemleri

Araslı Naklıyat

Çolakoğlu Nakliyat

Canlı TV

İnanç Deri

Esenyurt Gümüş Oto Ekspertiz

Işıklar Oto Kurtarıcı

Denmak Makina Kauçuk ve Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti.

SUN-SET Sun Shading Systems

DoğanSoy Elektrik Mühendislik Hizmetleri

Berlitz İstanbul Dil Okulu

Mobiliyum Mobilya AVM

Ekin Endüstriyel Isıtma ve Soğutma Sanayi Ltd.Şti.

JordanRed

Kargılı Mobilya ve İnş. Tic. Ltd. Şti.

CBC Avukatlık ve Danışmanlık 

S.S.S

Ücretsiz web sitemi ekleyebilir miyim ? 

Evet . Ücretsiz Listeleme seçeneğimiz mevcuttur. Ücretsiz Listeleme seçeneğinde, Web adresi, Tel, Gsm, Faks, Skype kodunuz vb. iletişim bilgileriniz açık olarak yayınlanmamaktadır. Sadece Contact Formu - İletişim Formu aracılığıyla site ziyaretçileri sizinle iletişim kurabilir. Kendi ilçeniz dahilindeki Alım Taleplerini ücretsiz görüntüleyebilirsiniz. Kendi ilçeniz / bölgeniz haricindeki alım taleplerinden 3 tanesini ücretsiz görüntüleyebilirsiniz.

Ücretli Üye olmak bana ne avantaj sağlayacak ? 

Ücretli üyelerimizin iletişim bilgileri açık yayınlanır. Kendilerine google da üst sıralarda yer almasını hızlandıracak Deep Linkler - Hızlı Kısayollar verilir. Web sitemizde üyelik paketi kapsamında ücretsiz metin reklam veya banner reklamları yayınlanır. Üyelik Paketlerine göre, ilçe ve bölge sınırlaması olmaksızın, kendi kategorilerindeki tüm alım taleplerini, teklifleri online iletişim bilgileri açık görüntüleyebilir. eDirim ( En Uygun Teklif Grubu Üye Firmalarında geçerli indirim sistemi ve elektronik para birimi ) avantajlarından ve ürün ve hizmet tanıtımı kampanyalarından yararlanırlar. 

En Uygun Teklif Grubu hizmetleri hakkında kısaca bilgi verir misiniz ? 

En Uygun Teklif Grubu, Türkiye'de ve dünyada 3000'den fazla firmaya B2B Firma Rehberi ve İş Portalı olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda üyelerine kendi sektörlerindeki alım taleplerini ve teklifleri iletir. Üyelerinin ürün ve hizmetlerini en etkin şekilde internet ortamında ve diğer medya ortamlarında tanıtır.

Bünyesindeki 1000 den fazla farklı içerikteki web siteleri aracılığıyla Metin Reklam, Banner Reklam, Popup Reklam, Ziyaretçi Trafiği hizmetleri sunar. Ayrıca bilinen diğer reklam portallarında, gazetelerde, televizyon ve radyo kanallarında üyelerinin ürün ve hizmetlerini tanıtır.

Teklif iste sistemini kullanarak, yurtiçi ve yurtdışı tüm firmalardan Türkçe veya İngilizce dilinde teklif isteyebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

Yurtdışı Piyasa Araştırması Hizmeti ; dünyanın herhangi bir ülkesinden veya firmasından ürün veya hizmet satın almayı düşüyor ve bununla ilgili profesyonel bir çalışma yapılmasını mı istiyor sunuz ? Yurtdışı Piyasa Araştırması Hizmetimiz, tamamen size uygun demektir. Sizin adınıza belirttiğiniz kriterler ışığında ilgili ülkelerdeki firmalardan ve ilgili sektördeki firmalardan fiyat teklifleri istiyoruz. Türkçe kullanmayan veya bünyesinde Türkçe bilen personel çalıştırmayan firmalardan, ingilizce dilinde fiyat teklifleri istiyoruz. Gelen cevapları İngilizce'den Türkçe'ye , sizin cevaben yazdıklarınızı Türkçe'den İngilizce'ye çeviriyor ilgili firmaya gönderiyoruz, arzu ederseniz çevrilmiş metni sizin email adresinize gönderiyoruz ve çevrilmiş metni kendi email adresiniz üzerinden email trafiğinizi yönetiyorsunuz. Gerekli anlaşma sağlandığı takdirde, üyelerimiz aracılığıyla size uluslararası nakliye ve gümrük müşavirliği hizmeti desteği sunuyoruz. Hizmet bedelimiz 295 USD'dir. Email trafiği kapsamında yazışmalar bu fiyata dahildir, katalog vb. yüksek sayfalı çevirilerde ayrıca sayfa başı tercüme hizmet bedeli alınmakta veya orjinal ingilizce dilinde size teslim edilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu SEO Hizmetleri ; Google Adwords sistemi kapsamında, google ücretli reklam bölümünde istediğiniz arama kelimelerinde reklamınızı yayınlamamız mümkündür. Arzu eden firma ve kişiler için, arama motoru optimizasyon SEO hizmeti de sağlayabiliriz. Listelemede çıkmak istediğiniz kelime veya kelime grubuna bağlı olarak, belli bir süre içinde, ücretsiz listeleme alanlarında üst sıralarda listeleneceğinizi taahhüt ediyoruz. Hizmet bedelimiz aylık 295 USD'dir. Proje türüne göre aylık ödeme rakamları azaltılmış ancak hedefe ulaşıldığında Bonus ödemesi yapılacak şekilde farklı şartlarda da anlaşma ihtimalimiz bulunmaktadır. Tüm ticari üyelerimiz için , ücretsiz olarak google aramalarında üst sıralarda çıkacakları şekilde Dolaylı Link çalışması ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için, Müşteri Temsilcilerimizi aramanızı rica ederiz.

 

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER