SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

T. Garanti Bankası A.Ş

OMET srl

A&S Machinery Co.,Ltd

Beyarns Co., Ltd.

Industrial Rubber Ltd

Ebrar Oto Kiralama

Mayadent Ağız ve Diş Sağlığı Hiz. Ltd. Şti.

Cretum Reklam

Bademler Zemin Dekor

As Dişli Redüktör

Online ilan oluşturma ve yönetme sistemi.

Tarhan Peyzaj ve Sulama

MB Holding

Seçkin İnşaat

Aktek Yapı

Emtaş Nakliyat

Şimşek Buharlı Ütü Makina Sanayi

Contrast Endüstriyel Serigrafi

İlgi Tarım Makinaları

Fimaks Makina A.ş.

Akçay Süt Sağım Makineleri

Üret Çelik Mutfak Eşyaları San. Tic. Ltd. Şti.

Visan Vinç ve Hareket Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti

Zeta Enerji San.ve Tic. Ltd.Şti

Yılmaz Tarım Makinaları ve Hayvancılık Ekipmanları

Rock Dış Ticaret Ltd.Şti

Uncı Saim Pazarlama

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği

Ar İş Makina

Ekmasan Isı ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş.

Danış Elektronik

A Tech

Armador Denizcilik Limited Şirketi

Marmak Otomatik Ambalaj Makinaları

Aykont Uluslararası Taşımacılık

Etap Sigorta

ÖZER Ahşap Merdiven San. ve Tic. Ltd. Şti

Bekap Metal İnş. San. ve Tic. A.Ş

Onur Plastik Ambalaj San Tic Ltd Şti

Miltaş Kesici Takım Otomotiv Makina San Tic.Ltd.Şti

Bizz Filo Araç Kiralama

Kredi Kart Taksitlendirme İzmir

Anzer Balı - Anzer Arıcılık

Deksan Hidrolik Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İlke Güvenlik Sistemleri

FormülSoft İleri Teknoloji Sistemleri

Tekzen

Güler Patent

Enakliyat

Ataşehir nakliyat

Nilüfer Nakliyat

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Ateks Depo Ankara Trakya Ekspres

Bakar Group Lojistik İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Onka Elektrik

Sezer Optik

Fashions Kına Gecesi Organizasyon

Genç Tekstil ve Spor Malz.San.Tic.Ttd.Şti

Medica Lazer Güzellik Salonu 

Reklam 

En Uygun Teklif Grubu olarak farklı sektörlerden binlerce firmaya hizmet sunuyoruz. Üyelerimizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve onlara yeni müşteriler kazandırmak, varolan iş potansiyelini arttırmak amacıyla farklı reklam kanallarını kullanıyoruz. Bu amaçla web sitemiz üzerinden oluşturulan ticari üyelik paketlerinde ücretsiz banner reklam alanlarını kullanıyor, grubumuza bağlı veya bağlı olmayan web sitelerinde banner reklam, metin reklam, onclick reklam, popup reklam yayını yapıyoruz. Ayrıca bünyemizde bulunan gazete ilan büromuz aracılığıyla yazılı medyada ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapıyoruz.

 

Google Adwords alt yapısını kullanarak ürün ve hizmetlerinizi dünyanın herhangi bir ülkesinde istediğiniz dilde yayınlamamız mümkündür. Örnek Türkiye pazarı içinde Türkçe reklam, yurtdışı için ingilizce içerikli reklam yada o ülkenin konuştuğu dil her neyse, ingilizce, fransızca, almanca, rusça, arapça, italya vb. ilgili dillerde ürün ve hizmetlerinizi banner reklam, görsel araçları ile yada arama motorunda yazılıp aranan kelimeler esas alınarak arama bazlı metin reklam şeklinde yayınlamamız mümkündür.

 

Google Adwords hesabınız bu konuda eğitimli personellerimiz aracılığıyla yönetilmektedir. Aylık reklam bütçenize göre Google Hesap Yönetim Bedeli adı altında hizmet bedeli alınmaktadır. Hizmet bedellerimiz ilgili tabloda gösterilmiştir. Google Reklam bedelleri tıklama bazlı veya gösterim bazlı ücretlendirilmektedir. Google her anahtar kelime için ilk sayfa maliyet bedeli göstermekte ve ilk sayfa bedeli ödeyen web sitelerinin reklamları 1.sayfada yayınlanmaktadır. Ancak firmalar birbirlerinden bağımsız olarak teklif vermekte ve en üst teklifi veren firmanın reklamı genelde üst sırada yer almaktadır. Web sitenizin kalite puanı vb. kriterler harcama maliyetlerinizi etkiliyebilmekte ve aynı kelime için farklı kalite puanlarına sahip siteler için, farklı harcama maliyetleri oluşabilemektedir.

 

Google Reklamlarınız yayınlanırken, reklamlarınızın hangi günlerde, hangi saatlerde yayınlamak istediğinizi belirleyebilir, cihaz tercihinde bulunabilir, bilgisayarda veya mobil cihazlarda reklamların yayınlanması gibi, bölge tercihinde bulunabilir, yani hangi ilde, hangi ülkede reklamlarınız yayınlasın vb. çok ayrıntılı tercihlerde bulunabilirsiniz. Google Reklam hesaplarınızda yapılması gereken bu tür ayarlamalar, personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kısaca tüm teknik konuları sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz, bunu yaparken de sizin tercihlerinize göre reklam panelinizde düzenlemeler yapıyoruz.

 

Google Reklamları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bizi aramanızı rica ederiz. Ayrıca web sitemiz üzerinde, grubuma bağlı diğer web siteleri üzerinde yada bize ait olmamakla birlikte reklam anlaşmamız bulunan diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiz. Web sitesi reklam bedelleri site adresine göre değişmektedir, projenize en uygun fiyatlardırmayı yapıp sizi bilgilendirebiliriz. Genel Banner reklam bedellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz, aynı şekilde reklam fiyatları tablomuzu incelyebilirsiniz. 

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER