SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

Taxi Advertising UK

Girbau, SA

The Aluflam Group

Hangzhou Heshan Tech Co.,LTD

Kocaeli Güven Nakliyat

Magne Motion

JBS Oto Yıkama Temizlik Makinaları

Ercan Mobilya

Sera Reklamcılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Bülbül Emlak

Teknojet Halı Sıkma Makinası İmalat

Yusufeli Güvenlik Sistemleri

Özkaya Makina Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

LegParty Online Satış

AKYAPI Yapı Endüstri Tic. A.Ş.

Çevre İnşaat Prefabrik

Bilgisayar Tamiri

Teknomak Tekstil Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti

Balabanlı İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Turanlar Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş

Kadromak Makine Sanayi ve Dış Ticaret Ltd Şti

Fimak Fırın Makinaları İmalatı Sanayi & Ticaret A.ş.

Küçükoğlu Makine İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Modern Klima Teknolojileri San ve Tic.Ltd.Şti.

Sır Kalıp Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Elif Baharat

Deniz Perde

Gala Uluslarası Çiçek

Osmaniye Petek Çiçekçilik

Göymen Tarım Ürünleri

Yiğit Dondurma Külahı Gıda Mark. Mak. Taşm. Tur. San. Tic. Ltd. Şti

Jokerdoor Otomatik Kapı Sistemleri

Ardin Gıda Temizlik Mum Tekstil Karton Mamulleri Paz Ve Tic.Ltd.Şti

Trablus Turizm ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Beyer Makina Sanayi Tic.Ltd.Şti

Erem Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti

İGD, Gayrimenkul Değerlemesi ve Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti

SKC Karbon San. ve Tic. A.Ş.

Doğancı Dış Ticaret ltd. Şti.

Pehlivanoğlu Evden Eve Nakliyat

Mobil Chatci

Pars Yalıtım

Tuana Rent a car

Dalgıç Lojistik

Sihir Mobilya

Vira Mobilya

Doğan Nakliyat

Star Danışmanlık

Nilsu Oto Kurtarıcı

Albayrak Yemek Üretim San. ve Tic. Ltd. Şti.

Airport Antalya Rent a car

ArtArda Reklam Ajansı

Dizayn Nakliyat

Sportpro Forma Yaptırma

Dothrak Tente & Cam Balkon

IEFT International Education Fairs of Turkey

Corporent

Mapfre Sigorta&Yaşam

Uygar Yabancı Dil Merkezi

İngilizce Özel Ders 

Seo Hizmeti

SEO Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti , SEO Çalışması, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili google, yandex, yahoo, bing vb. bilinen arama motorlarında arama yapıldığında, web sitenizin arama listelerinde üst sıralarda yer almasını sağlar. Kelimenin arama yoğunluğuna göre, ilgili kelimede web sitenizin 1.sayfada yer alması belli bir zaman alır.

 

SEO Çalışması Site içi seo çalışmaları ve site dışı SEO çalışmalarını kapsamaktadır. Web sitenizin seo uyumlu olması birçok faktöre bağlıdır. Hedeflenen kelimelere uyumlu sayfa başlıkları, açıklamalar, anahtar kelime yoğunluğu bunlardan sadece birkaçını oluşturuyor. SEO Analizi yapabileceğiniz yüzlerce yazılım bulunmaktadır. Profesyonel bir seo uzmanı ancak bu verileri doğru analiz edebilir ve sizi amacınıza ulaştırabilir.

 

Site dışı SEO ise, siteniz dışında yaptığınız seo arama motoru optimizasyon çalışmalarını ifade etmektedir. Backlink oluşturma, makale yazılımı, tanıtım yazısı vs bu kapsamda değerlendirilmekle birlikte, bu işlemlerin bilinçsiz yapılması, yarardan çok sitenize zarar verebilir. Bu nedenle, sitenizin çalışmalarının seo uzmanları tarafından gerçekleştirilmesi daha doğru olacaktır. Bu sayede kısa sürede hedeflediğiniz anahtar kelimelerde google vb. arama motorlarında 1.sayfada yer alabilirsiniz.

 

Firmamız tarafından sunulan SEO Paketleri aylık hizmet bazlı ve başarı primi esaslı olarak farklılık arz etmektedir. 1. sayfaya geldikten sonra ödeme yapabileceğiniz seo paketlerimiz de mevcuttur. Detaylı bilgi almak için, lütfen seo paketlerimizi inceleyiniz veya bizi telefonla arayınız.

 

SEO Paketleri

 

 

 

4 farklı SEO paketimiz bulunmaktadır. Aylık Ödeme Bazlı ve 1.Sayfa olduktan sonra Başarı primi ödeyerek hizmet alabileceğiniz SEO paketlerimiz bulunmaktadır.

 

SEO-0 Paketi , Sabit Maliyetli SEO paketidir. Aylık hizmet bedeli haricinde ekstra bir masraf oluşturmaz, kelime sınırlaması olmaksızın web sitenizin tamamı için çalışma yapılmaktadır. Hedeflenen kelime sayısı çok alan siteler için, en ideal ve en ekonomik seo paketidir diyebiliriz.

 

SEO 1, SEO 2 Paketleri ,  aylık hizmet bedeli ve arzu ettiğiniz kelimeler 1. sayfa olduktan sonra Başarı Primi talep edilen bir yapıya sabittir. Bu paketlerde aylık ödemeleriniz azalmakta ve istediğiniz kelimelerde web siteniz 1.sayfa olduktan sonra Başarı Primi alınmaktadır. Ancak kelime sayısı fazla olan siteler için, Seo-0 paketinize nazaran daha yüksek bir maliyet oluşturabilir.

 

Ancak sınırlı sayıda kelimede SEO çalışması yapılacaksa, SEO-1 ve SEO-2 paketleri daha uygun maliyetler oluşturabilir. Kelimelerin başarı primleri, arama motorlarındaki arama yoğunluğuna göre belirlenmektedir. SEO Maliyeti ile ilgili bizi arayarak daha detaylı bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

SEO 3 Paketi , aylık hizmet bedeli alınmamakta, arzu ettiğiniz kelimeler 1. sayfa olduğunda Başarı Primi alınmaktadır. Netice odaklı SEO paketidir. SEO-3 paketinde her ay ödenen sabit hizmet bedeli bulunmamaktadır. Özellikle arama yoğunluğu çok yüksek olmayan kelime grupları için en ideal ve en ekonomik seo paketlerinden birisidir.

 

Örneğin belli semt ve bölgelerde hizmet sunuyorsanız veya ürün veya hizmet sayınız sınırlı ise ve aylık hizmet bedeli ödemek istemiyorsanız,  SEO-3 paketimiz sizin için idealdir diyebiliriz. 1.sayfada olmak istediğiniz, seo yapılacak kelime veya kelime gruplarını bize bildirdiğiniz takdirde, size seo fiyat teklifi verebilir veya daha detaylı bilgi verebiliriz.

 

Ayrıca SEO çalışmalarımız kapsamında, ihtiyaç durumunda SEO amaçlı web siteleri kuruyoruz. SEO amaçlı web sitelerinde, müşterilerimiz için bölgesel bazda seo hizmet ayarları yapılarak, seo altyapısı kurulmuş halde websitesi teslim edilmektedir. 

 

Başarı Primlerini kelimelerin arama yoğunluğuna göre belirliyoruz. Farklı sektörlerden müşterilerimiz bulunmaktadır. SEO Fiyat Teklifi almak için, seo çalışması yapılacak anahtar kelimeleri bize bildirmeniz yeterlidir. Size telefonla veya email ile bilgi verebiliriz. SEO Hizmetleri , SEO Paketleri veya SEO çalışma şeklimiz hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Özel Durumlar :  SEO Fiyatlandırma Tablosu açılış sayfası Türkçe olan web siteleri için geçerlidir. SEO Çalışmaları Türkçe baz alınarak yapılmaktadır. İçeriği çok dilli olan web siteleri Türkçe bazlı seo çalışmaları sırasında etkilenerek diğer dillerde örnek ingilizce kelimelerde de sıralamaya girebilir. Türkçe haricinde diğer dillerde de bağımsız SEO çalışması yapılması durumunda, fiyatlarımız belli oranlarda artmaktadır. SEO yapılacak site içeriğine göre ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır.

 

Özellikle rekabetin aşırı yüksek ve arama yoğunluğu ile listeme sonuçlarının yüksek olduğu anahtar kelimelerde, SEO-0 Sabit Maliyetli SEO Paketi fiyatlarımızda farklılık olabilmektedir. Aynı şekilde arama yoğunluğu ve müşterinin özel durumları göz önünde bulundurularak, SEO Paketleri Standart Fiyat Listemiz üzerinden, farklı oranlarda indirim uyguladığımız durumlarda mevcut bulunmaktadır. SEO Paketleri Standar Fiyat Listesi müşterilerimizin seo hizmeti fiyatlarımız ile ilgili, genel ön bilgilendirmeye sahip olmaları amacıyla düzenlenmiştir. Aksi tarafımızca belirtilmediği sürece, seo hizmeti standart fiyat listemiz geçerli olacaktır.

 

Ticari Üyelik Bedelleri ve Reklam Paketleri | SEO Amaçlı Web Sitesi Kurulumu

 


ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER