Samsun Oto Kiralama

Samsun Oto Kiralama

Firmamız, samsun’da oto Kiralama hizmetleri vermektedir. Rent a car piyasasının en güçlü ve en titiz çalışan firmalarından biri olan firmamız müşteri memnuniyetini birinci vazife olarak bilir. Çözüme odaklı ve güleryüzlü personelleriyle kurumsallaşmış bir firma olduğu için diğer oto kiralama şirketlerinden ayrıcalıklıdır.

Samsun İlkadım (Merkez) ilçesinde ve Samsun Havaalanı Oto Kiralama şubeleriyle kaliteli bir araç kiralama hizmet verir. Birbirinden farklı sınıflarda ve çeşitlerde araçlarıyla müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalarına devam eden şirketimizde, ekonomik, orta, lüks ve minibüs araçları en uygun fiyata en kaliteli hizmet garantisiyle bulabilirsiniz.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen firmamız, VIP araç ve şöförleriyle kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan firmamız, her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir. İlke ve polikamızla size hizmet vermekteyiz. İş birliğimizin gerçekleşmesi dileğiyle…

Karadeniz Bölgesinde başta Samsun olmak üzere hizmet sunan firmamız, kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır.

Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek kurulan şirketimiz, güçlü teknik alt yapısı ve profesyonel çağrı merkezi ile bireysel müşterilerine havayolu ve turizm iş ortakları ile yaratıcı çözümler sunmaktadır. Firmamız ISO 9001 Kalite Belgesine sahip ender kiralama şirketleri arasında yer almaktadır.

Profesyonel kadrosu ve üstün araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan firmamızda, ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

Mevcut müşteri profilimizin büyük bölümü firmamızdan daha önce araç kiralayan yerli ve yabancı turistlerden oluşmaktadır. Çok dilli çağrı merkezimize, dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Keyifli ve güvenli yolculuklar.

 

Web        : https://www.samsunotokiralama.com/

Telefon  : +90 362 234 62 74

GSM No : +90 532 638 87 57