Sabit Maliyetli SEO paketimiz, SEO-0 paketimizdir. Web sitenizin içeriğinin tamamı için seo hizmeti sunduğumuz en genel seo paketlerimizden birisidir. Bu seo paketinde kelime sınırlaması bulunmamaktadır. Birinci sayfa olmak istediğiniz anahtar kelimelerin arama yoğunluğuna kadar, ilgili kelimelerde birinci sayfa olmanız belli bir zaman alacaktır. Bu konuda detaylı bilgiyi seo uzmanlarımızdan almanız mümkündür. Birinci sayfa olmak istediğiniz kelime veya kelime grubu ile ilgili detaylı bir analiz yaptıktan sonra size bu konuda tahmini bir bilgi sunmamız mümkündür.

SEO-0 paketinde sitenizin içeriğini öncelikle incelenmekte ve varsa yapısal sorunlarınızın çözümlenmesi için sitenizde değişiklikler yapılması önerilmekte ve bu değişiklikler web tasarım firmanız tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Değişikliklerin web tasarım firmanız tarafından yapılacağı durumlarda size bu konu ile ilgili detaylı bir email gönderiyoruz. Değişikleri bizim ekimizde yapabilir, yapılacak değişiklikler, tahmini zaman alacağı süre dikkate alınarak tarafımızca ücretsiz veya ücretli olarak yapılabilir. Buna sitenizin içeriğine ve yazılımına baktıktan sonra karar veriyoruz.

Sabit Maliyetli seo paketimizde adından da anlaşılacağı üzere, aylık ödemeleriniz sabittir. Aylık ödemeniz haricinde bir masraf oluşmayacaktır. İlgili kelimeler birinci sayfaya geldikten sonra, ayrıca başarı primi, üst sıra başarı primi, tepe nokta başarı primi alınmayacaktır. Diğer seo paketlerimizde, SEO-1, SEO-2 ve SEO-3 paketlerinde kelimeler birinci sayfaya geldikten sonra ayrıca başarı primleri talep edilmektedir.

E-ticaret siteleri gibi yüzlerce ürün ve hizmeti olan web siteleri veya sunduğu ürün ve hizmetler gereği yüzlerce ürün ve hizmete veya anahtar kelimeye sahip web siteleri için en ideal pakettir.

Aylık hizmet bedellerimiz, Türkçe kelimeler ve yabancı dilde yayın yapan siteler için farklılık göstermektedir. Standart seo fiyatlarımız, Türkçe dilinde yapılacak seo işlemleri için geçerlidir. Yabancı dilde örnek ingilizce yayın yapan web siteleri için seo ücretlerimiz farklılık gösterir. SEO fiyatlarımız ve ücretlendirme politikamız için, seo uzmanlarımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.