En Uygun Teklif Grubu , 3000’den fazla üyesi ile B2B firma rehberi ve iş portalı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca reklam ajansımız aracılığıyla, gazete ilan bürosu ve internet reklamcılığı hizmetleri sunmaktayız.

Üyelerimizin ürün ve hizmetlerini en etkin şekilde tanıtmak amacıyla kullandığımız kanallardan birisi de arama motorlarıdır. Google Adwords reklam ajansı olarak ücretli reklam veren müşterilerimizin reklamlarını yönetiyoruz. Ayrıca 1000’den fazla web sitesinde müşterilerimizin görsel reklamlarını banner reklam, onclick reklam formatında yayınlamaya devam ediyoruz.

Ücretli reklamlar yanında firmamız tarafından, 2005 yılından bu yana organik aramalarda üst sıralara çıkma çalışmaları yapılmaktadır. Günümüzde artık çoğu kişi tarafından bilinen seo hizmeti bu kapsamda, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden birisidir. Ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya kanallarını kullanarak veya web sitelerimizde banner reklam çalışmaları yaparak etkin bir şekilde tanıtabiliriz.

SEO hizmeti alarak organik aramalarda web sitenizi ön sıralara taşımanız mümkündür. Site içi ve Site dışı seo çalışmalarınız tamamlandığında, web siteniz arama neticelerinde üst sıralarda yer almaya başlayacaktır. SEO hizmeti ile web sitenizin üst sıralarda yer alması belli bir zaman almaktadır. Eğer arama neticelerinde hemen üst sıralarda görünmek istiyorsanız, google tarafından sunulan Google Adwords reklamları ile web sitenizi, ürün ve hizmetlerinizi reklam alanlarında üst sırada gösterebilirsiniz. Google Adwords reklamlarınız, tarafımızdan yönetilerek daha verimli bir reklam çalışması yapabilir, müşteri potansiyelinizi arttırabilir ve yeni müşteriler bulabilirsiniz. Google Adwords reklam maliyetleri hakkında bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizi arayınız.

SEO paketlerimiz, aylık ödemeli seo paketleri ve başarı primi esaslı seo paketlerinden oluşmaktadır. Netice odaklı seo paketlerimiz, kelime sınırlaması olmayan seo paketlerimiz,başarı primli seo paketlerimiz bulunmaktadır. SEO Paketleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, ilgili linkimizi ziyaret edebilir veya iletişim sayfamızdan seo uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.